Dzień dobry (mam 25lat)mam duży problem byłem już u około 20 specjalistów nikt nie potrafi mi Pomóc

1 odpowiedzi
Dzień dobry (mam 25lat)mam duży problem byłem już u około 20 specjalistów nikt nie potrafi mi Pomóc dlatego kieruje to pytanie do Większego Grona specjalistów mam nadzieję że ktoś mi pomoże.
Całe życie ćwiczyłem zawodowo. Pięć miesięcy temu miałem ablację drogi dodatkowej WPW to była mała druga według badań ablacja się udała jednak poniej czuję się strasznie do dzisiaj. Zrobiłem Multum badań EKG dwa razy holter kilka razy usg kilka razy echo Również próbę wysiłku wszystko jest bardzo dobrze Według badań. Badania krwi the d Dimery w porządku tomografia brzucha przepona wszystko w porządku. Test EMG Terzyczki Wybitnie dodatni niedobór magnezu erytrocytach który już uzupełniłem i jest bez zmian. Rumiankowa te zapalenie dwunastnicy. Moje dolegliwości to: mocne zmęczenie nudności zawirowania w głowie lekkie bóle głowy uczucie spadków Orto statycznych ciśnień nawet gdy chodzę czasami, Główny problem to: omdlewanie Uczucie tonięcia usypiania po wysiłku ( po kilku ćwiczeniach) jednak nie zawsze i nie w każdej pozycji Głównie przy Przysiada ch wchodzeniu po schodach… czuję wrażliwy punkt w splocie słonecznym nawet gdy go wcisnę zaczynam gorzej się czuć tak samo odczuwam że podrażnia m go robiąc jakieś ćwiczenia np. głośne śpiewanie również sprawia że robi mi się słabo. I czasami w nocy odczuwałem drżenie serca chociaż rytm był miarowy. Głównie czuję i mam głośne bicie serca Nieprzyjemne w odczuciu rzadko Zdarzały się dodatkowe skurcze pojedyncze . I czuję szybsze drętwienie kończyn lub cierpniecie. Czasami miałem silne lęki wraz ze złym samopoczuciem i dusznosciami. Ostatnio te lęki zdarzają się bardzo rzadko i lepiej śpię w nocy wcześniej często budziłem się w nocy ze strasznymi odczuciami takie jak wymieniałem z uczuciem że zaraz coś mi się stanie te uczucia mam często. Również odczuwam brak pełnego tchu często. Blokadę w splocie słonecznym tak jakby połączoną z sercem i przepona. Tak jakby niedowład nerwowy w tej okolicy nie mogę poczuć odprężenia. I czasami kilka dni jest trochę lepiej później znowu gorzej a gdy jest lepiej i próbuje ćwiczyć tak jakby podrażnia m ten punkt robi mi się słabo prawie mdleje i te wszystkie objawy są dużo bardziej nasilone E przez około dwa dni jednak był czas w którym trenowałem przez około dwa tygodnie i wykonywałem cały trening podczas którego czułem się nawet dobrze a robiłem naprawdę ciężkie ćwiczenia Na siłowni jednak zwykle gorzej czułem się jakiś czas po treningu parę godzin . Wydaje mi się że doszło do podrażnienia nerwów może przeponowy i błędny .
Proszę aby ktoś mi pomógł cena nie gra roli zrobię wszystko żeby być znowu zdrowym
Bez zbadania pacjenta oczywiście ocena lekarza może być jedynie orientacyjna ale: jeżeli dolegliwości wystąpiły po ablacji - proszę w pierwszej kolejności zwrócić się do lekarza, który wykonał zabieg. Z opisu dolegliwości w grę wchodzą dolegliwości psychosomatyczne - zatem także psychiatra.