Dzień dobry. mam 24 lata i często robi mi się słabo, wykonywałam wyniki badań z pobrania krwi i ws

2 odpowiedzi
Dzień dobry.
mam 24 lata i często robi mi się słabo, wykonywałam wyniki badań z pobrania krwi i wszystkie wyszły dobre, w tym Morfologia krwi, mocz Glukoza , Żelazo i wiele innych. 3 miesiące temu urodziłam córkę , z racji tego że mąż pracuję to często się nią opiekuję w dzień i wstaję w nocy przez co mój organizm jest osłabiony i przemęczony, co w tym przypadku należy zrobić?
Choruję na Wrzodzające zapalenie jelita grubego oraz leczę się Psychicznie u psychiatry na Zaburzenia osobowości Bordeline.
Czy wymagana jest wizyta u lekarza Psychologa/Psychoterapeuty?
Dzień dobry,
wizyta u psychoterapeuty byłaby wskazana, gdyż osoby z tym zaburzeniem często mają m.in. bardzo niestabilne relacje z otoczeniem, można podjąć terapię, można w ten sposób złagodzić przejawy zaburzenia w życiu codziennym, poprawić w ten sposób jakość swojego życia.
Proszę rozważyć terapię w nurcie poznawczo-behawioralnym.

Dzień dobry.
Narodziny dziecka i opieka nad niemowlęciem to przełomowe wydarzenie w życiu kobiety, związane z ogromną zmianą. Bywa tak, że uruchamia ono w rodzicach trudne procesy i uczucia. Być może Pani osłabienie jest oznaką zarówno zmęczenia, ale również doświadczania obecnie czegoś trudnego wewnątrz siebie.
Najwłaściwszą forma leczenia zaburzeń osobowości jest psychoterapia, a biorąc pod uwagę, że macierzyństwo otwiera często na własne bolesne przeżycia, byłoby z pewnością dla Pani korzystne, aby rozpocząć własną psychoterapię.
Pozdrawiam,
Kamila Zaleńska- Hajduk