Dzień dobry. Mam 21 lat i od pewnego dłuższego czasu nie jestem już tą samą osobą.Na początku tej "z

2 odpowiedzi
Dzień dobry. Mam 21 lat i od pewnego dłuższego czasu nie jestem już tą samą osobą.Na początku tej "zmiany" nie wiedziałam że będzie tak źle.. Na początku były tylko częste zmiany emocjonalne po pewnym czasie doszły myśli o samookaleczaniu z którymi walczyłam niestety po czasie już nie dawałam rady z nimi walczyć i po prostu się okaleczałam. W myślach powtarzam sobie że jestem złym człowiekiem że jeśli zniknę w końcu bedzie spokój, po prostu jedynym wyjściem z tej całej sytuacji jest dla mnie zniknięcie. Od 4 miesięcy jest jeszcze gorzej pojawiły sie niestety myśli samobójcze i nie potrafię przestać o nich myśleć.. jest naprawdę ciężko. Wsparcia nie mam niestety żadnego gdy powiedzialam o tym partnerowi usłyszałam tylko że coś sobie wymyślam i nie powinnam sobię dobierać do głowy. Rodzina narobiła mi strasznych długów z których nie potrafię wyjść więc nie utrzymujemy kontaktów. Dziękuję
Dzień dobry,
opisywane przez Panią objawy wskazują na konieczność pilnej konsultacji z lekarzem psychiatrą, oraz w dalszej części z psychologiem. Proszę nie lekceważyć zagrożenia pogorszenia się Pani stanu zdrowia. Takie objawy mogą wskazywać na rozwijające się szybko zaburzenie depresyjne. Interwencja lekarska jest tutaj niezbędna.

Dzień Dobry, zachęcam do kontaktu ze specjalistą , aby szerzej omówić ten temat podczas wizyty. Pozdrawiam serdecznie.