Dzień dobry, mam 20 lat i nieco krępującą sprawę, wczoraj gdy przechodziłem przez płot, zsunęła mi s
2
odpowiedzi
Dzień dobry, mam 20 lat i nieco krępującą sprawę, wczoraj gdy przechodziłem przez płot, zsunęła mi się noga i dość mocno uderzyłem się jądrami w owy płot. Mam wrażenie,że jądra są delikatnie opuchnięte, z lewej strony widać siniznę. Ból występuje czasami i to praktycznie zerowy. Czy powinienem sie martwić lub umówic wizytę do lekarza? Jesli tak to do jakiego.
Dzień dobry,
Wskazane jest wykonanie kontrolnego badania USG moszny i jąder.
Wskazane jest wykonanie kontrolnego badania USG moszny i jąder.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
USG moszny i konsultacja urologiczna z wynikiem.
Podobne pytania
- Od kilku tygodni mam czerwone krostki na pochwie. Zauważyłam, że krostki pojawiły się także na odbycie. Wizytę u ginekologa mam dopiero są 3 tygodnie. Czy jest jakaś maść, która pozwoli się pozbyć tych krostek? Stosuje clitromazolum, ale niestety zbytnio nie pomaga.
- Od kilku tygodni mam czerwone krostki na pochwie. Zauważyłam, że krostki pojawiły się także na odbycie. Wizytę u ginekologa mam dopiero są 3 tygodnie. Czy jest jakaś maść, która pozwoli się pozbyć tych krostek? Stosuje clitromazolum, ale niestety zbytnio nie pomaga.
- Do niedawna nie jadłam glutenu, bo byłam po nim bardziej ospała i doszło do tego, że nawet pół wafelka z loda mnie usypiało na 4h. Szukałam więc alternatyw, np. Chleb kukurydziany, pieczywo bezglutenowe itp. Doszło do tego, że nie mogę jeść żadnych zbóż i prawdopodobnie nawet chleba bezglutenowego…
- Od kilku tygodni zauważyłam pojawianie się krost w okolicach pochwy. Krosty mają kolor czerwony, dodatkowo pojawiły sie także na odbycie? Co to może być? Czy jest jakaś pomocna maść? Stosuję clitromazolum i póki co mało pomaga. Wizytę u ginekologa mam dopiero za 3 tygodnie.
- Wyniki badania: A. Rozmaz odpowiedni do oceny, zawiera komórki endocerwikalne. B. Nie stwierdzono zmian śródnabłonkowych i procesu złośliwego. C. Prawidłowa flora bakteryjna. Duży odczyn leukocytarny Nie zauważyłam żadnych oznak infekcji. Czy powinnam udać się do lekarza, podjąć leczenie?
- Witam, czy przy hcv mogą występować biegunki i ból brzucha przeważnie rano?
- Dlaczego w żadnej ulotce z grupy leków SSRI i SNRI nie ma informacji o możliwości wystąpienia PSSD? W 2019 roku Europejska Agencja Lekow wydała oficjalne oświadczenie, że informacja o możliwości wystąpienia trwałej dysfunkcji seksualnej musi zostać zawarta w każdym leku z tych grup. Jak do tej…
- Witam dziś jest drugi dzień gdzie wzięłam tabletkę provera na przesunięcie okresu i pojawiły się plamienia czy brać dalej czy plamienia ustąpią
- Witam od ponad trzech lat zmagam sie z silnym punktowym bolem lopatki. Przez pierwsze dwa lata byla to tylko prawa strona nastepnie dolaczyla do niej rowniez lewa(ten sam punkt, ten sam rodzaj bolu). Ból jest "inny". Przeszywajacy,klujacy,palacy,piekacy ,dzgajacy o bardzo wysokiej intensywnosci.…
- Dzień dobry, wczoraj wzięłam 15 tabletkę antykoncepcyjną Vibin i 2 godziny po jej przyjęciu miałam parcie na stolec oraz lekkie kłócie w odbycie. Boję się, że wstrzymałam np luźny stolec i z tego powodu nie wiem czy tabletka wchłonęła się poprawnie. Koniec końców stolca nie było jednak miałam…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.