Dzień dobry, jestem trzy miesiące po zabiegu DiscoGel. Problemy z kręgosłupem, a dokładnie z odcinki

2 odpowiedzi
Dzień dobry, jestem trzy miesiące po zabiegu DiscoGel. Problemy z kręgosłupem, a dokładnie z odcinkiem lędźwiowym na wysokości piątego kręgu zaczęły się u mnie przeszło rok temu, przez ten czas poddałem się zabiegowi igłoterapii, kriolezji, uczęszczałem na rehabilitację, przyjmowałem różnego rodzaju leki przeciwbólowe, jednak dopiero poddanie się zabiegowi wprowadzenia Discogel przez doktora Krystiana Tomaszewskiego w Specjalistycznym Szpitalu w Grudziądzu przyniosło oczekiwany efekt. Po zabiegu zgodnie z zaleceniami doktora przeleżałem około 4 tygodni, w kolejnych dwóch stopniowo zacząłem chodzić, Dzięki temu po powrocie o pracy, jestem w stanie przepracować osiem godzin nie odczuwając żadnego dyskomfortu. Szczerze polecam ten zabieg, wszystkim osobą zmagającym się z uciążliwym bólem kręgosłupa.
Dzień Dobry
Szanowni Państwo niestety nie udzielamy porad on-line.
Podchodzimy do każdego pacjenta indywidualnie i udzielamy wszystkich informacji w ramach wykonywanych procedur medycznych.
Mogą Państwo skorzystać z wizyt w ramach umowy z NFZ oraz z konsultacji prywatnych wykonywanych w gabinecie.

Witam serdecznie
To pytanie czy kryptoreklama Drogi Panie? Jest miejsce na ocenę specjalisty w innym dziale.