Dzień dobry. Jestem po usunięciu zespolenia kości piszczelowo strzalkowej. Lekarz chirurg powiedział

Dzień dobry. Jestem po usunięciu zespolenia kości piszczelowo strzalkowej. Lekarz chirurg powiedział że mogę obciążać noge i chodzić..ale czuje okropny ból w kostce ,nie mogę zgiac stopy i jest zdretwiala z opuchlizna. Proszę o radę

1 odpowiedź


Najlepszym rozwiązaniem będzie pójść na serię ćwiczeń/ terapii/ treningów/ do fizjoterapeuty wyspecjalizowanego w urazach.

Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online

Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.