Dzień dobry jestem Kamil mam 26 lat, mam taki problem od paru lat i teraz mi się pogarsza, miewam my

1 odpowiedzi
Dzień dobry jestem Kamil mam 26 lat, mam taki problem od paru lat i teraz mi się pogarsza, miewam myśli samobójcze planuje, ale wiem że tego nie zrobię. Występują u mnie wybuchy złości denerwowanie sie np. jak ktoś mi powie że krzywo coś postawiłem np w pracy i później przez resztę godzin w pracy jestem zły, coraz bardziej płacze wieczorami, czasami ciężko usnąć jak usnę to potrafię bardzo długo spać 12-15 godzin. Nigdy nie byłem u psychologa czy psychiatry, bo później myślę co będą o mnie gadać i część osób odtrąci odemnie.
Podejrzewam, że chodzi raczej o brak poczucia sensu życia, co może być związane z brakiem w Pana życiu osoby, która by była dla Pana „autorytetem” - najczęściej po prostu brakuje ojca, który by samą swoją obecnością wyciszał lęk przed przyszłością (a zawsze boimy się czegoś nieznanego) - „życie nie jest straszne, poradziłem ja - to na pewno poradzisz i ty, a jeśli będą trudności, to zawsze możesz na mnie liczyć”.
Co do drażliwości, senności - da się to poprawić farmakologicznie - co prawda jest to leczenie „objawowe” i od tego wypadałoby zacząć zanim zacznie się leczenie „przyczynowe” - psychoterapia.
Sugeruję wizytę: Konsultacja online - 220 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.