Dzień dobry, jestem 2 tygodnie po septokochoplastyce i dziś po raz pierwszy sięgnąłem po irygator (w
1
odpowiedzi
Dzień dobry, jestem 2 tygodnie po septokochoplastyce i dziś po raz pierwszy sięgnąłem po irygator (wcześniej używałem soli fizjologicznej) od razu po irygacji pojawiła się w nosie brzydka woń ( wymiocin) która przeszła po 15min. nigdy wcześniej czegoś takiego nie było. Mam też trochę żółtej/brązowej wydzieliny którą lekko wydmuchuje po użyciu soli fizjologicznej. Nie mam goraczki ani bólu nosa ale wolę się dopytać czy to normalne bo słyszałem że kolor wydzieliny albo zapach można sygnalizować infekcje nosa.
To, co opisujesz, jest dość typowe około 2 tygodnie po septokonkoplastyce irygacja mogła wypłukać zalegające skrzepy i strupy, które często dają nieprzyjemny, „gnilny” zapach przez krótki czas. Żółto-brązowa wydzielina na tym etapie gojenia zwykle odpowiada rozpuszczającym się resztkom krwi i strupów, zwłaszcza przy braku bólu, gorączki i nasilonego obrzęku. Do niepokoju skłaniałby raczej utrzymujący się silny fetor, narastający ból, gorączka lub ropna (gęsta, zielona) wydzielina w takim przypadku warto skontrolować się u laryngologa.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Tydzień temu robiłem badanie USG jamy brzusznej. Wykryto w woreczku żółciowym kamienie 8-10 mm. Nadmieniam, że od mniej więcej tygodnia mam bóle z prawej strony pod żebrami, myślałem, że to nerka stąd badanie USG. Co mam zrobić i gdzie się zgłosić.
- Od około 5 lat mam utrzymujące się obniżone libido oraz trudności z pobudzeniem seksualnym, które zaczęły się po stresującym, nieudanym doświadczeniu seksualnym. Wykonałem badania (hormonalne i ogólne) – wszystkie wyniki są prawidłowe. Prowadzę zdrowy tryb życia (regularny sport, dieta, sen). Korzystałem…
- Choruje na łuszczycę i łuszczycowe zapalenie stawów. Wyniki mam w normie ale zjecie rtg wykazało zmiany w stawach. Czy powinnam brać odrazu trexan neo 2.5 mg 2-0-2 tabletki 1 raz w tygodniu? Czy są inne metody leczenia?
- Witam, jestem kobietą lat 24 i ważę 40 kg a mierzę 157 cm. Przyjmuje aktualnie rano mozarin 10 mg a wieczorem mozarin 20 mg , drovelis, asertin 50 mg i trittico CR. Chciała bym wiedzieć czy ta dawka jest na pewno bezpieczna dla organizmu.
- Witam mąż 32 lata ma ciężka prace i wraca po niej zmęczony bez Energi odrazu poszedł by spać. Czy są jakieś lekki suplementy diety sprawdzone które by mu pomogły?
- ferrytyna >5 norma 13-150 zelazo 79,2 norma 37-145 morfologia wszytsko w normie - czy tak niska ferrytyna oznacza ze powinnam suplementować żelazo?
- Mam problem z wmawianiem sobie bólu. Wmawiam sobie że jeśli nie zrobię jakiejs rzeczy to ból lub gniecenie nie mija. Bardzo uprzykrza mi to życie. Zwykle ból nie przechodzi póki nie zrobię tego.
- Dzień dobry, Chciałabym skonsultować, co się ze mną dzieje i jakiego rodzaju pomoc byłaby w tej sytuacji najbardziej odpowiednia. Zapisałam się już do psychiatry, ale zastanawiam się też, czy moje objawy nie wynikają po prostu z silnego rozregulowania układu nerwowego i czy w tej sytuacji nie…
- Witam serdecznie. Przepraszam, ze to napiszę ale właśnie jestem po abdo brzucha wraz z przeniesieniem pępka. Wczoraj po 13 dniach miałam ściągane klamry. Dziś w nocy zalała mnie krew z osoczem i to bardzo, przebierając się zauważyłam ze mam otwarte ciało, aparrunki zmieniałam juz kilkukrotnie.…
- Dzień dobry mam takie pytanie , odebrałem wyniki badań i kwas moczowy wyszedł mi 2,7 mg/dl , czy jest to wyniki żeby się niepokoić ? dodam że wyniki reszty badań w normie Kreatynina , GFR wg MDRD , próby wątrobowe też w normie jak reszta wyników.
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.