Dzień dobry jak bezpiecznie zazywac leki .katelin mag b6 omega 3 norsan vit d3 kolagen 11 000 dopelh
Dzień dobry jak bezpiecznie zazywac leki .katelin mag b6 omega 3 norsan vit d3 kolagen 11 000 dopelheltz czy mozna je w jednym czasie łączyć .Zazywam. również na czczo eutyrox 25 a na noc sorbifel durules z góry dziękuję za odpowiedź.
1 odpowiedź
Dzień dobry. Wymienione suplementy można ze sobą łączyć, najlepiej przyjmować je w trakcie lub po posiłku. Należy natomiast zachować odstęp między Euthyroxem (na czczo) a preparatami zawierającymi żelazo. Sorbifer Durules przyjmowany wieczorem jest dobrym rozwiązaniem.
Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online
Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.
