Dzień dobry. Dziecko 11lat od wtorku ma ospę wietrzną, stosujemy heviran, piankę na krosty i clemast

1 odpowiedzi
Dzień dobry. Dziecko 11lat od wtorku ma ospę wietrzną, stosujemy heviran, piankę na krosty i clemastum hasco na noc. Nie goraczkowal, miał boleści gardła, po psiukaniu Argentino -t przeszło ale martwi mnie, że dziś obudził się z czerwonym oczkiem, nie ropiejacym. Nie boli go ani nie swędzi. Ale jest zaczerwienione. Czy tak się dzieje w przypadku ospy? Czy można z tym poczekać do wizyty u lekarza do poniedziałku?Bardzo proszę o radę.
Bardzo dziękuję, pozdrawiam
dr n. med. Jacek Czelej
Pediatra
Warszawa
polecam w takiej sytuacji lek w kroplach do oczu : Homeoptic firmy Boiron - należy zakraplać każde oko po 1 kropli, wielokrotnie w ciągu dnia. Niezależnie od tego dobrze byłoby poprosić o konsultację. Pozdrawiam Dr J.Czelej

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest za krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.