Dzień dobry, dwa tygodnie temu doszło u mnie do wypadku, po którym trafiłem do szpitalu, diagnoza si

1 odpowiedzi
Dzień dobry, dwa tygodnie temu doszło u mnie do wypadku, po którym trafiłem do szpitalu, diagnoza silne stłuczenie stawu skokowego, usztywnienie, po tygodniu dra wizyta u lekarza, przeswietldnid i okazało się zlzmanie, gips. W pierwszym tygodniu odczuwałem bol i dyskomfort gdy noga była opuszczoną, na zewnętrznym zgięciu stopy pokazywała się jakby pogrubienie, żyła gdy nogą była opuszczoną. Po założeniu gipsy jest podobnie ale jakby z dnia na dzień gorzej, udałem się do lekarza ponownie z obawy, że coś jest nie tak. Po tygodniu w gipsie mam wrażenie, że co dzień jest gorzej. Szczególnie ranking gdy wstaje idąc do łazienki palce stopy sinirjs i nola dodatkowo bol łydki to wszystko nie do zniesienia jakby miało wybuchcac, ślę wystarczy że stopę położę wyzej/uniosę na 5 min i wszystko wraca do normy. Bardzo proszę o poradę czy mam znów iść z tym do lekarza?
To wszystko wskazuje na zbyt ciasny opatrunek gipsowy. W takich przypadkach niekiedy sa wskazania do wymiany gipsu.

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Eksperci

Krystyna Wielska - Jadzewicz

Krystyna Wielska - Jadzewicz

Fizjoterapeuta

Warszawa

Katarzyna Dudek

Katarzyna Dudek

Fizjoterapeuta

Łódź

Tomasz Piskorz

Tomasz Piskorz

Fizjoterapeuta

Warszawa

Angelika Święcicka

Angelika Święcicka

Fizjoterapeuta

Nysa

Monika Ciejak

Monika Ciejak

Fizjoterapeuta

Stargard

Radosław Kokolus

Radosław Kokolus

Fizjoterapeuta

Warszawa

Podobne pytania

Masz pytania?

Nasi lekarze i specjaliści odpowiedzieli na 282 pytań dotyczących usługi: złamania
  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest za krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.