Dzień dobry. Do jakiego lekarza (specjalizacja) powinna się udać z guzkiem na wzgórku łonowym? Ginek
1
odpowiedzi
Do jakiego lekarza (specjalizacja) powinna się udać z guzkiem na wzgórku łonowym? Ginekolog czy dermatolog? Guzek jest pod skórą.
Dzień dobry :).Do wenerologa proszę się umówić.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Od dużego czasu odczuwam ucisk w pecherzu. Nie mogę do końca go opróżnić. Robiono posiew z moczu , który wyszedł prawidłowo oraz badania ginekologiczne które wykazały torbiel która się wchlonela po 2 miesiącach. A odczucie pęcherza nadal pozostało. Pije duzo wody i ciepło się ubieram a codziennie…
- Mam endometriozę w bliźnie po cesarskim cięciu. Mam zaplanowany zabieg operacyjny wycięcia guzka na 7. 10.2018 r. w znieczuleniu ogólnym. Przyjmuję regularnie beto 50 zk i tabletki antykoncepcyjne symbella. Czy mogę normalnie przyjmować te tabletki do zabiegu, czy nie ma żadnych przeciwwskazań?…
- Czy są jakieś środki farmakologiczne , które dosypane do drinka powodują brak erekcji ?? Powodują również, tego samego wieczoru, wyostrzenie bodźców wzrokowych i słuchowych, euforię, brak snu przez następne 48 godzin. Następnego dnia stany lękowe, omamy wzrokowe i słuchowe. Zakupiony przeze mnie…
- W trakcie USg jamy brzusznej lekarz stwierdził liczne polipy w woreczku żółciowym (5mm-12mm). Proszę o info. czy mam powody do zmartwienia, czy konieczna jest interwencja chirurgiczna?
- chcialabym się zapytać co mam zrobić aby wywolać okres wczesniej. Dzisiaj ( 31.08 ) dostałam okresu o nastepny planowany okres wypada mi 29.09. 28.09 mam slub a potem wykazd. Chcialabym wywolać wcześniejszy okres koło 20 wrzesnia. Czy są na to jakieś srodki? Aktualnie Nie przyjmuję antykoncepcji…
- W trakcie USg jamy brzusznej lekarz stwierdził torbiel jajnika - 22 mm ( w 2016 rok- 7 mm) - wizyte u swojego ginekologa mam dopiero za mc. Proszę o info. czy mam powody do zmartwienia, czy konieczna jest interwencja chirurgiczna?
- Czy budowę plemników można naprawić poprzez branie leków ? Mój partner ma 2.5 a norma jest 4. Resztę wyników nasienia ma w normie.
- Jestem po abdomnoliposukcja brzucha 2tug. W complicate pepka zebral sie plyn story jest do usuniecia chce zapytac czy boli?
- Okazało sie że corka (3 latka) ma w Pecherzyku zółciowym cienkosciennym , w swietle złóg dł. 17mm, złóg przemieszcza sie przy zmianie pozycji ciała. Czy to jest Kamien czy to jest cos innego?. I czy mamy Laserowo to wycinac czy chirurgicznie. Corka ma sie dobrze nie narzeka brzuszek .
- Od dwóch dni źle się czuję, jest mi słabo i chce zasnąć ale boję się że jak usnę i znów się obudzę to będę się tak czuła. Czuję się jakbym to nie ja była w swoim ciele.
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.