Dzień dobry, czy w mri głowy widac nosogardło? ?
2
odpowiedzi
Dzień dobry, czy w mri głowy widac nosogardło? ?
Tak ale lepiej uwidoczniony jest w CT glowy (lub zatok)
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Tak widać nosogardło
Podobne pytania
- Zespolenie jelita, zatrzymanie serca, śpiączka. Witam mam pytania. Ponieważ moja babcia była po operacji (zespolenie jelita) leżała na intensywnej Terapi . Wszystko było wporzadku . Więc przenieśli Babcię na chirurgie. Ma 83 lata. Wiem że jest to dosyć starszy wiek . Ale na ogół nikt nie mówi…
- węzeł chłonny z przerzutem raka (+1/1) średnicy 5 mm. Rak nacieka torebkę węzła oraz tkankę tłuszczową około węzłową. Angioinwazja obecna. co to znaczy?
- Mam pytanie odnośnie działania leków antydepresyjnych. Zacząłem je stosować (sertralina) ponad rok temu z powodu umiarkowanych stanów lękowo-depresyjnych, czarnych wizji na temat przyszłości i nieco obniżonej samooceny oraz braku motywacji do codziennych czynności. Miałem w życiu wiele traumatycznych…
- Proszę o interpretację wyników testu obciążenia glukozą 75g. Glukoza na czczo: 73 mg/dl, po 1 h - 88, po 2h - 87. Insulina na czczo: 7,2 U/ml, po 1 h - 50, po 2h - 57.
- Chciałem zapytać czy jest możliwe rozjaśnienie blizny po usuniętym pieprzyku? Jestem niezadowolony z efektu kosmetycznego, bo niby usunięto mi znamię, ale za to mam teraz bliznę po jego wycięciu.
- Zmienność w sprawie bliskich kontaktów. Partner się zmienia. Witam. Mam 18 lat. Przez ostatnie 2,5 roku mialam wiele problemów, zaczelo ze od chlopaka, z którym bylam rok... namówił mnie do seksu i chcial tego caky czas. Kazde nasze spotkanie musiało zacząć sie od tego. Czulam sie z tym okropnie...…
- jestem po udarze mam tez "dziurke" miedzy przedsionkami i migotanie przedsionków. czy można wyeliminować migotanie przedsionków( krioablacja balonowa) a nastepnie zatkać dziurke tzw parasolką?
- jestem po udarze mam tez "dziurke" miedzy przedsionkami i migotanie przedsionków. czy można wyeliminować migotanie przedsionków( krioablacja balonowa) a nastepnie zatkać dziurke tzw parasolką?
- W jakim czasie po leczeniu tarczycy jodem radioaktywnym u mężczyzny można starać się o dziecko ? Jak to wpływa na jakość nasienia ? Czy istnieje jakieś ryzyko ? Dodam, że wyniki jeszcze się nie unormowały i prawdopodobnie potrzebna będzie kolejna dawka jodu.
- Wykonałem badania krwi tydzień po 2 dniowym zatruciu pokarmowym ze stanem podgorączkowym. Morfologia w normie (jedynie RDW podwyższone o 0,7%) , ALT 49, AST 36, GGTP 11, Amylaza 45, CRP <1,00, LDH 160. ALT jak widać jest podwyższony (norma <41). Czy te wyniki są prawidłowe? Mężczyzna, 23 lata.
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.