Dzień dobry! Czy jest możliwość operowania mojego taty, u którego zdiagnozowano ciasną stenozę aor
Dzień dobry! Czy jest możliwość operowania mojego taty, u którego zdiagnozowano ciasną stenozę aortalną. Tata jest 87 letnim pacjentem a ponieważ ma czasami stany omdlenia zależałoby nam aby termin oczekiwania był możliwie jak najkrótszym. Skierowanie mamy na zabieg do szpitala ale nie wiemy jaki jest termin bo mamy oczekiwać na telefon. Z poważaniem, D J
1 odpowiedź
Oczywiście, że można operować tatę. Z uwagi na wiek, proponowałbym TAVI, czyli zabieg przezskórny, bez otwierania klatki piersiowej.
Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online
Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

