Dzień dobry co może być przyczyną mrowienia na wargach sromowych? Odczuwam to mrowienie raz na jakiś
Dzień dobry co może być przyczyną mrowienia na wargach sromowych? Odczuwam to mrowienie raz na jakiś czas i trwa góra 5s.
1 odpowiedź
Mrowienie to może być oznaką neuralgii nerwu sromowego, potocznie nazywaną - „chorobą rowerzystów”. Przyczyną jest neuropatia nerwu sromowego, która może być wywołana stanem zapalnym lub uszkodzeniem nerwu.
Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online
Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

