Dzień dobry, chciałbym dowiedzieć się czy po stosowaniu leków Elicea i Bupropion mogą występować sku

Dzień dobry, chciałbym dowiedzieć się czy po stosowaniu leków Elicea i Bupropion mogą występować skutki uboczne po 2-3 tygodniach? Z początku brania leków było w porządku, jednak na dniach pojawiły mi się problemy ze snem, nerwowosć, bóle głowy i niepokój połączony z depresyjnymi myślami. Chciałbym dowiedzieć się czy powinienem dalej go przyjmować, czy może zapytać psychiatry o inny lek. Dawkuję 10mg Elicea i 300mg Bupropion na dzień, po połowie dawki rano i wieczorem.

1 odpowiedź


Jak najbardziej, w/w skutki uboczne mogą się pojawić po takim czasie, zachęcam do kontaktu z psychiatrą.

Szukasz psychologa?

Pierwsza sesja wprowadzająca za darmo z Terapia by ZnanyLekarz

Wypełnij formularz
Znajdź eksperta

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.