Dzień dobry, 7 lat temu miałam dolną lewą 6 leczoną kanałowo. Do tej pory nic się nie działo, jednak
2
odpowiedzi
7 lat temu miałam dolną lewą 6 leczoną kanałowo. Do tej pory nic się nie działo, jednak od 2 miesięcy odczuwam ból przy nacisku na zęba oraz dziąsła w dolnej części 6 (najbardziej przy nacisku tuż przy żuchwie, nad samą kością). Zdjęcie RTG nie pokazało żadnych zmian, 6 była ukruszona i dostawało się tam jedzenie, stomatolog zrobił nowe wypełnienie i nie powinno boleć. 3 tygodnie wcześniej miałam też leczoną obok 7 kanałowo, wdał się stan zapalny, przyjmowałam antybiotyk i ząb został skończony prawidłowo.
Dlaczego więc boli? Przy nacisku, podczas gryzienia czuję ból martwej 6. Odwiedziłam 5 gabinetów stomatologicznych, żaden lekarz nie podaje przyczyny bólu dziąsła pod 6 tuż przy kości żuchwy.
Dlaczego więc boli? Przy nacisku, podczas gryzienia czuję ból martwej 6. Odwiedziłam 5 gabinetów stomatologicznych, żaden lekarz nie podaje przyczyny bólu dziąsła pod 6 tuż przy kości żuchwy.
Witam mogło dojść do pęknięcia korzenia czego nie widać w klasycznym rtg sugerowałabym tomografie zęba przyczynowego oraz konsultacje ze specjalistą endodoncji. Pozdrawiam. Maja Teresińska
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Proponuje wykonać tomografię komputerową i konsultację u endodonty w celu oceny Pani stanu. Pozdrawiam
Podobne pytania
- 1,47mg/dl co to oznacza kreatynina wynik badania czy to jest bardzo niepokojące
- Mam pytanie robiłam na czczo badanie glukozy.mam 28lat norma mieści się od77do 99u mnie wyszło 100,2.czy to coś oznacza czy tak lekko podwyższony cukier może być?
- Co to jest mielopatia szyna i obszar malacja w obrębie rdzenia kręgowego na poziomie C6/C6 nie powiększył się .
- Nie mogę sobie poradzić ze łzawieniem oczu. Próbowałam wielu maści i kropelek i nic nie pomaga. Bardzo proszę o pomoc.
- "Na pograniczu rękojeści i trzonu mostka po stronie prawej widoczna owalna struktura wielkości 14x9mm uwypuklająca się w kierunku skóry klatki piersiowej, penetrująca międzyżebrze w kierunku śródpiersia. Zmiana ma najpewniej charakter naczynia żylnego z widocznymi krętymi dopływami obecnymi…
- 24lata 3 lata temu dowiedziałam się że mam przebyta chorobę schumaramena i guzki scholmra pewnego dnia mylam podłogę mopem(nic wysilkowego)i nagle nie mogłam się ruszyć ból był tak strasznym że byłam bez ruchu i płakałam przyjechało pogotowie dali mi jakiś ketonal w zastrzyku i tak leżałam prawie…
- Od niespelna pol roku mam implant zebowy-jedynki, podczas zabiegu mialam takze sterowana odbudowe kosci. Mija prawie 5miesiecy, a moje dziaslo nadal wyglada nieestetycznie, ma ciemniejszy kolor a odcien koronki różni sie od mojego naturalnego koloru, lekarz zapewnial mnie ze dziaslo wroci do…
- Jaki lek trzeba brać (przy leczeniu ambulatoryjnym ) na zapalenie trzustki ? Biorę kreon , poltram combo , Który nie pomaga . Wczoraj byłam na dyżurze w szpitalu i brak mi słów, żadnej diagnostyki , mam sobie kupić gastro...i już .
- Po jakim czasie po okładach z rumianku powinien zejść obrzęk z penisa?,mowa tu o stulejce - przygotowanie do zabiegu obrzezania
- Mój mąż ma 29 lat ostatnimi czasy bardzo narzeka na ból głowy a po zmierzeniu ciśnienia okazuje się że jest 150 na 90 Martwi mnie to gdyż nigdy nie miał problemów z ciśnieniem dodam że pracuje jako górnik na kopalni w ciężkich warunkach ma 174 cm wzrostu oraz wagę 100 kg czynnie uprawia kulturystyke…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.