Dzień dobry. 3lata temu upadłam na łokcie, uderzyłam z dużą mocą o brzeg wanny. Zaczęły się proble
1
odpowiedzi
Dzień dobry.
3lata temu upadłam na łokcie, uderzyłam z dużą mocą o brzeg wanny. Zaczęły się problemy miałam silne zawroty głowy, traciłam równowagę, czułam bardzo silny ucisk głowy gdzie w nocy bałam się zasnąć. Dwa razy wypłynęło mi z ucha jakiś płyn, miałam też sytuację gdzie dwa razy obraz zobaczyłam na różowo. Jestem przekonana że pękła mi czaszka. Żaden lekarz nic nie zrobił, bagatelizując moje zdrowie. Od tamtej pory często odczuwam ucisk w głowie a szczególnie w płacie czołowym i tym samym jest mi nie dobrze odczuwam mdłości. Czuję ckliwość głowy i nasila się gdy dotykam u nasady nosa. Mój węch jest upośledzony, do tego ciągnie mnie na długości mięśnia obojczykowo sutkowego. I mam problem z przełykiem, może nie tyle z przełykaniem, ale jak wpadnie jedzenie w tchawicę to jestem bliska uduszenia. Barki poleciały mi do gory, gdzie miałam zawsze prawidłowo osadzone. Upadek na łokcie był bardzo silny, i sądzę że całą siłą poszła na szyję i głowę. Oczywiście do dzisiaj pojawiają się bóle łokci i barków. Czasem jest nie do zniesienia ucisk głowy. Proszę o radę.
3lata temu upadłam na łokcie, uderzyłam z dużą mocą o brzeg wanny. Zaczęły się problemy miałam silne zawroty głowy, traciłam równowagę, czułam bardzo silny ucisk głowy gdzie w nocy bałam się zasnąć. Dwa razy wypłynęło mi z ucha jakiś płyn, miałam też sytuację gdzie dwa razy obraz zobaczyłam na różowo. Jestem przekonana że pękła mi czaszka. Żaden lekarz nic nie zrobił, bagatelizując moje zdrowie. Od tamtej pory często odczuwam ucisk w głowie a szczególnie w płacie czołowym i tym samym jest mi nie dobrze odczuwam mdłości. Czuję ckliwość głowy i nasila się gdy dotykam u nasady nosa. Mój węch jest upośledzony, do tego ciągnie mnie na długości mięśnia obojczykowo sutkowego. I mam problem z przełykiem, może nie tyle z przełykaniem, ale jak wpadnie jedzenie w tchawicę to jestem bliska uduszenia. Barki poleciały mi do gory, gdzie miałam zawsze prawidłowo osadzone. Upadek na łokcie był bardzo silny, i sądzę że całą siłą poszła na szyję i głowę. Oczywiście do dzisiaj pojawiają się bóle łokci i barków. Czasem jest nie do zniesienia ucisk głowy. Proszę o radę.
Dzień dobry
Należy wykonać badanie MRI głowy, MRI odcinka szyjnego kręgosłupa. Na podstawie tych dwóch badań będzie mozna ocenić czy ma Pani jakieś pourazowe zmiany, które mogą wymagać leczenia neuorchirurgicznego. Jeśli nie, to pozostanie leczenie u neurologa.
Opisywane dolegliwości nie dają jednoznacznego rozpoznania choroby - są niespecyficzne.
Należy wykonać badanie MRI głowy, MRI odcinka szyjnego kręgosłupa. Na podstawie tych dwóch badań będzie mozna ocenić czy ma Pani jakieś pourazowe zmiany, które mogą wymagać leczenia neuorchirurgicznego. Jeśli nie, to pozostanie leczenie u neurologa.
Opisywane dolegliwości nie dają jednoznacznego rozpoznania choroby - są niespecyficzne.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Chciałabym sie zapytać czy objawy które mam czy to migrena ? Moje objawy to częsty I chwilowy ból pulsujący przeważnie utrzymujący się w okolicach skroni lub czasami rozlewa sie po całym czole ?
- Biorem elicea od lipca i przybrałam na wadze wydaje mi się że ten lek na mnie nie działa
- Czy podczas odczulania się Purethalem można przyjmować leki antyhistaminowe? Podobno może dojść do zmiany tolerancji tabletek, czy to prawda i czy to oznacza że np po odczulaniu podskórnym przestanę reagować i tabletki nie będą działać?
- Dobry wieczór Zwracam się z prośbą o pomoc w zakresie metody leczenia TMS bądź innej na nerwicę natręctw. Jest mi ciężko funkcjonować i bardzo utrudnia życie ta przypadłość. Leczyłam się u psychiatry i wypróbowałam ponad 20 różnych leków przez dłuższy okres czasu, ale nie ma żadnych rezultatów.…
- Witam, robiłem sobie badania na Helicobacter pyroli IgA: <0.02 U/ml < 1,0 U/ml - wynik negatywny ≥ 1,0 U/ml - wynik pozytywny Badanie wykonano testem MAGLUMI H.pylori IgA (CLIA ) firmy Snibe, metodą CLIA na aparacie Maglumi X8. Uwaga! Zmiana metody wykonywania badania. Zmiana zakresów…
- Witam biorę coaxil 12.,5mg 2xdziennie od około 3 tygodni dzis bylem u psychiatry i zmieniła mi lek na aciprex dając dawkę początkowa 0.5 tabletki przez 4 dni puzniej 1x dziennie z rana jak mam przejsc z jednego leku na drugi bo zabardzo mi tego nie wytłumaczyła.
- W opisie badania MR głowy mam zdanie: Bezpowietrznosc części komórek lewego wyrostka sutkowatego. Czy w tej sytuacji konieczna będzie operacja? Często boli mnie lewe ucho, a czasem też trochę prawe. Ostatnio gorzej słyszę. Czy to ma związek z tą bezpowietrznoscią?
- - pierwsze szumy pojawiły się 8 miesięcy temu w prawym uchu, na początku był słyszalny tylko i wyłącznie w ciszy, nie był wcale denerwujący, kładłem się spać na drugim boku i go całkowicie ignorowałem - mocniejszy szum w lewym uchu pojawił się 3 miesiące temu, nie był stopniowy tylko nagły…
- Od dzieciństwa mam widzenie jednooczne czy dyskwalifikuje mnie to do pracy na wózkach widłowych,suwnicach z poziomu zero oraz pracy do wysokości 3 metrów?Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.
- Dzień dobry, u 2 miesięcznego dziecka karmionego wyłącznie piersią zaczęły pojawiać się pieniste kupki kolor normalny musztardowy, zapach intensywniejszy. Czy to niepokojące, jaka może być przyczyna?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.