Dzień dobry. 28 stycznia zerwałem ścięgno Achillesa kończyny prawej. Na drugi dzień byłem operowany

1 odpowiedzi
Dzień dobry. 28 stycznia zerwałem ścięgno Achillesa kończyny prawej. Na drugi dzień byłem operowany - ścięgno zszyte. pracuję w kopalni, trudne warunki do chodzenia, a czasami idę 5-6km w jedną stronę. Moja torba narzędziowa waży 17kg plus do tego, jedzenie picie i reszta oporzadzenia. Kiedy mniej więcej mógłbym wrócić do pracy.
Biorąc pod uwagę datę operacji (29 stycznia), bezpieczny, pełny powrót do tak ciężkiej pracy fizycznej będzie możliwy najwcześniej po około 6 miesiącach od zabiegu, czyli pod koniec lipca lub w sierpniu.

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Podobne pytania

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest za krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.

Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.