Dyskomfort w prąciu

3 odpowiedzi
Witam,moim pierwszym problemem jest pojawiające się czasami dziwne uczucie w penisie, coś jakby pojedyncze impulsy lub łaskotanie podobne nieco do uczucia przed orgazmem jednak jest on pojedynczy i słabszy. Jest to trochę niekomfortowe i mam wrażenie, że przez to szybciej dochodzę. Co prawda mam to od bardzo dawna, właściwie prawie odkąd pamiętam, ale teraz się tym zainteresowałem, bo chyba nie jest to normalne. Te impulsy pojawiają się podczas rozluźnienia, częściej gdy siedzę lub leżę i zwłaszcza gdy pęcherz jest pełny, wtedy wystarczy, że się rozluźnię i te impulsy mam wręcz pod rząd. Co ciekawe jakiś czas powiedzmy 10-15 min po ejakulacji tych impulsów nie ma. Gdy coś robię i o tym nie myślę właściwie nie ma problemu, ale gdy o tym myślę to czasem się pojawia. Co może być tego przyczyną? Pytam się ponieważ nie wiem czy jest sens iść do urologa i wydawać pieniądze, jeśli ma mi tylko powiedzieć, że "ten typ tak ma".

Drugą sprawą, która mnie niepokoi jest fakt, że od jakiegoś czasu jakby lekko boli mnie penis, może bardziej to taki dyskomfort niż ból, jakby coś było w środku, lekki dyskomfort jest również przy oddawaniu moczu i ejakulacji. Ale nie mam jakiegoś większego parcia na mocz. Zrobiłem badanie ogólne moczu takie wyniki:
ciężar właściwy - 1,025 , PH - 5,5, białko - nieobecne, glukoza - nieobecne, bilirubina - nieobecne, ciała ketonowe - nieobecne, urobilinogen - 0,2 E.U.dl, azotyny - nieobecne, leukocyty - nieobecne, barwa - żółta, przejrzystość - przejrzysty, krew - nieobecna, osad moczu: nabłonki płaskie - pojedyncze, leukocyty - 2-3 w polu widzenia, erytrocyty -, śluz - dość liczne pasma.
Chyba nie wygląda to na zapalenie? Czy może jeszcze jakieś badania powinienem wykonać?
Z góry dziękuję za odpowiedź i przepraszam za długość pytania :). Pozdrawiam
Dzień dobry, te dwie sprawy mogą się łączyć, mogą one wynikać z przewlekłego stanu zapalnego, podostrego, sugeruję konsultację u doświadczonego straszego urologa. Pozdrawiam

Witam, proponuje konsultacje u urologa
Bez badania nie mozna dać odpowiedzi. Napewno jest duże podłoże nerwicowe.