Dyskomfort podczas stosunku

4 odpowiedzi
Dzień dobry,
Od 2-3 tygodni odczuwam dyskomfort podczas stosunku z partnerem. W kilku pozycjach boli mnie całe podbrzusze. Współżyję od 3 lat i do tej pory nigdy nie miałam podobnego problemu. Co może być przyczyną?
Przyczyny bolesnego współżycia mogą być bardzo różne. proponuję wizytę u ginekologa.

Witam,
Przyczyn może być wiele. Należy wykluczyć stan zapalny w miednicy mniejszej w tym zapalenie jajników. Także należy wykluczyć endometriozę ale jest to mniej prawdopodobne jeśli dolegliwości są od niedawna.
z poważaniem
Tomasz Łabiak
przyczyn może byc wiele, najczęściej infekcja
Sugeruję wizytę: - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Szanowna Pani;
Mam szczerą nadzieję, wręcz pewność, że była Pani u swojego ginekologa i...nic.
Badanie ginekologiczne (-), cytologia (-), wywiad - nic. Jeżeli tak jest być może problem leży w obszarze seksuologii, a to już nie moja specjalność. Mimo, służę radą, jak przynajmniej próbować począć z tym problemem. Dobrej nocy