Dysfunkcja stawu skroniowo- żuchwowego.

8 odpowiedzi
Dzień Dobry, szukam lekarza specjalizującego się w leczeniu SSŻ Warszawa najlepiej Białołęka.
Wiem, że mam tę dolegliwość od kilku lat, nauczyłam się żyć z migrenami głowy, trzaskami szczęki, szumami w uszach i innymi dolegliwościami z tym związanymi. Mam już dość i chce normalnie funkcjonować. Do kogo najlepiej się zgłosić?
Dzień dobry.
Wybór lekarza - sprawa bardzo indywidualna. Potrzebuję Pani lekarza zajmującego stawami SŻ (czasami jest określany jako "stawolog"), leczeniem choroby okluzyjnej w zespole z fizjoterapeutą/osteopatą. Polecać kogoś konkretnie trudno. Można skorzystać z wyszukiwarki na portalu wg słów kluczowych. Radzę nie ograniczać się stolicą.

Dzień dobry, dysfunkcjami stawu skroniowo-żuchwowego zajmuje się Akademia Medyczna w Katowicach (numer telefonu w internecie).Pozdrawiam dr Kręcisz
Witam!
Specjalizuję się w leczeniu dysfunkcji stawu skroniowo-żuchwowego.
Niestety dzieli nas duża odległość, gdyż napisała Pani do Dental Med Szczecin.
Pozdrawiam
Joanna Ziółkowska
Witam serdecznie,
Niestety nie jestem w stanie doradzić jak to wygląda w przypadku leczenia SSŻ w Warszawie, ale jeśli nie jest to za daleko, to mogę polecić Dentim Clinic w Katowicach, gdzie jedną z naszych specjalności jest leczenie zaburzeń związanych ze stawem skroniowo-żuchwowym. W razie pytań, proszę o kontakt.
Witam, nie pomoge pracuje w innym województwie.
Proponuje dr.n.med jolanta kostrzewa.
Dzień dobry, zapraszam na konsultację i ewentualnie badanie SSŻ do Dentistree. Problemy przez Panią opisane często towarzyszą zaburzeniom zwarcia. Wymagana jest szersza diagnostyka i być może wykonanie szyny relaksacyjnej. Pozdrawiam
Jeśli jest Pani zainteresowana, mogę podpowiedzieć do kogo udać się w Białymstoku, pozdrawiam