Dwie osoby z mojego otoczenia sa chorzy-jedna osoba ma bialaczke, u drugiej dziecko ma naczyniaka ch
1
odpowiedzi
Dwie osoby z mojego otoczenia sa chorzy-jedna osoba ma bialaczke, u drugiej dziecko ma naczyniaka chlonnego w mozgu i jakas zmiane na ustach tez naczyniak . Znowuz moja mama ma naczyniaki wlosniczkowe usytuowione na plecach. Slyszalam,ze niektore zmiany nowotworowe lub nowotwory sa wirusami i mozna je przenosic. Chcialam zapytac czy mam unikac kontaktow pod katem wlasnego dziecka-dwie pierwsze osoby nie sa mi bliskie i moge unikac kontaktow, z mama oczywiscie sprawa ma sie inaczej. Czy moge prosic o wyjasnienie jak dochodzi do zarazenia i czy jest jakies ryzyko? Jesli by doszlo do spotkania ze znajomymi jakie srodki ostroznosci zachowac? Czy mozna sie zarazic rowniez ta odmiana, ktora ma mama? Bede wdzieczna za odpowiedz. Z gory bardzo dziekuje.
Dzień dobry
To choroby losowa, a naczyniaki mamy nie maja znaczenia onkologicznego, nie ma powodu do izolowania kogokolwiek
Pozdrawiam
To choroby losowa, a naczyniaki mamy nie maja znaczenia onkologicznego, nie ma powodu do izolowania kogokolwiek
Pozdrawiam
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Mam pyramid cry gdy blokuje sie kregoslup mozna miec zawroty glowy I nawet stracic przytomnosc?
- Chciałabym się dowiedzieć czy można pozbyć się zmarszczek pod oczami i opuchnietych powiek dolnych przez podanie kwasu hialuronowego. Nadmienię,że mam 51lat.Dziekuje i pozdrawiam
- Czy psychoterapeuta/psycholog może odmówić wydania notatek, gdzie zapisuje moje słowa (informacje o zdarzeniach z mojego życia, emocjach, jakie się pojawiły, nałogach, światopoglądzie), uzyskane w trakcie terapii/rozmowy? jak to ma się do ustawy o ochronie danych osobowych?
- Mam stwierdzoną niedoczynność tarczycy leczylam sie na anemie nie jestem aktualnie pod opieka endokrynologa ani hematologa zażywam letrox, moje objawy to zmęczenie wypadające wlosy nerwowosc, zawroty głowy uczucie nie obecności, brak koncentracjiProsze o pomoc.
- Mam 48 lat i problemy z kręgosłuoem od 2002 roku kiedy to pierwszy raz lekarz skierował mnie rtg a wcześniej kazała smarować maścią p/bólową,przez lata.diagnoza osteofity na trzonach kręgów,zmniejszenie przestrzeni międzykręgowej itd. wada pogłebia się przez lata. lekarz twierdzi,że to przez…
- Czy kwas askorbinowy w moczu mniejszy badz równy 20 wplywa na wyniki badania ogólnego moczu?
- Chciałabym uzyskać informację się czy przy wyleczonym AZS (atopowej skórze) mogę wykonać zabieg kwasem hialuronowym? I czy w ogóle kosmetolog wykona mi taki zabieg?
- Moja choroba przewlekła polineuropatia zapalna aksonowo-demielizacyjną. Zaniki mięśni nóg duży ciągły ból leczenie imoglobulinami i sterydami nie wiele pomogło a teraz jest coraz gorzej. Teraz pozostała mi walka z bólem stosowałam po konsultacjach lekarzami leki przeciwbólowe tramadol Transfec…
- Interesujący mnie fragment opisu wyniku rezonansu magnetycznego... Proszę o interpretację... W nadnerczu lewym widoczny gruczolak, wielkości 15 x 10 mm. W zakresie połączenia miedniczkowo-moczowodowego nerki lewej widoczne ognisko wzmocnienia kontrastowego, wielkości 8 x 8 mm (ax.) x 15 mm…
- Biore lek xarelto 20 mg z jakich zabiegow z medycyny estetycznej moge skorzystac Dodam ze jestem po usunieciu tarczycy biore eutyrox 150 i z choraba POCHP pozdr
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.