Dwa poronienia po In Vitro

1 odpowiedzi
Dzień dobry,
Jestem po nieudanej procedurze IVF przeprowadzonej w Poznaniu. 4 zarodki, 3 transfery 5ciodniowej blastocysty i 2 razy ciąża, która trwała "ułamek sekundy". W pierwszym przypadku 10 dpt BetaHCG 55 + plamienie, 12 dpt Beta 56. Za drugim razem 8 dpt BetaHCG 34, 10 dpt Beta 83, 13 dpt 108, 16 dpt 30. Ogólnie liczne, dotychczasowe badania hormonalne, analizy seminologiczne, laparoskopia - wszystko OK. Leczymy się od 2 lat.
Proszę o sugestię co dalej - być może powinniśmy wykonać jakieś badania np. genetyczne, immunologiczne? Co mogło być przyczyną tak szybkiego, dwukrotnego poronienia? Czy spotkał się Pan z podobnymi przypadkami?
Rozważamy przyjazd do Białegostoku. Będę niezwykle wdzięczna za odpowiedź. Z wyrazami szacunku i pozdrowieniami, K.
Witam. Szanowna Pani, temat poronień w Pani przypadku jest zbyt poważny bym mógł go omawiać drogą korespondencyjną. Tylko podczas osobistej rozmowy i analizie dotychczasowych badań będę mógł spróbować odpowiedzieć na Pani pytania i pomóc kierując dalszą diagnostyką. Serdecznie zapraszamy do naszych klinik w Białymstoku, Warszawie i Katowicach. Pozdrawiam.