Duzy kartoflany i gruboskorny nos.

1 odpowiedzi
Dzien dobry panie doktorze Andrzeju,
Mam na imie Mariusz,mam 42 lata i jestem posiadaczem bardzo dużego,dlugiego,gruboskornego i szerokiego nosa(jak sie uśmiecham to jest jeszcze szerszy).typowy kartofel.Ten nos to mój koszmar zyciowy i tylko operacja może mi pomoc,zaczac funkcjonować w spolecznosci bez totalnych kompleksow i depresji.
I mam pare pytan :
Czy w moim przypadku zastosować mozna otwarta czy zamknieta operacje?
Czy potrafi pan zmienić tez kształt i forme nosa,tak żeby zduzego kartofla nie zrobić tylko mniejszego ale go i tez uformować?
I ostatnie pytanie,jaki koszt i czy można na raty zafundowacsobie nowe zycie:-) ?
Z checia i oczywiście jak będzie miał pan chwile czasu moge panu podeslac zdjęcia nosa.
Dziekuje za uwagę i pozdrawiam serdecznie.
Witam serdecznie Panie Mariuszu,
Bardzo prosimy o przesłanie zdjęć, o których Pan wspomniał. Po takiej wstępnej konsultacji odpowiemy na wszystkie Pana pytania. Nasza klinika współpracuje z firmą MediRaty, która zajmuje się udzielaniem pożyczek na zabiegi medyczne.
Z wyrazami szacunku
Zespół Kliniki Bieniek