drętwienie prawej ręki i prawej strony głowy, przyczyna

4 odpowiedzi
co może być przyczyną drętwienia prawej strony twarzy i ręki.
Może być wiele przyczyn ; zwłaszcza problemy z kręgosłupem, jednostajne obciążenie ręki, siedzenie; komputer, praca fizyczna...
Ważna pełna ocena nastroju, snu! Może objawy depresyjne ?
Wyrównanie poziomu witamin, ruch i słońce! Ocena stanu zdrowia, chorób współistniejących! Pozdrawiam i zapraszam

Przyczyn jest dużo. Najpoważniejsza - zmiana ogniskowa w półkuli lewej mózgu.
Sugeruję wizytę: - 120 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Witam serdecznie. Przyczyn drętwienia prawej strony twarzy i ręki może być w neurologii bardzo dużo. Aby je uściślić potrzeba więcej danych dotyczących Pani/Pana dolegliwości. Jednak wydaje mi się, że najczęstsze to przyczyny naczyniowe (np zmiany niedokrwienne, malformacje naczyniowe). Pozdrawiam
Szanowny Pacjencie,
przyczyn niestety może być kilkadziesiąt - większość z nich może mieć związek z neurologią - zatem zamiast zadawać retoryczne pytania polecam konsultacją u właściwego specjalisty. Niech fachowcy zajmują się rozpoznawaniem chorób.
dr Andrzej Żytkowski