drętwienie palców lewej ręki

3 odpowiedzi
Dzień dobry ,Mam pytanie od 4 tygodni mam ''ścierpnięty'' mały i serdeczny palec lewej dłoni.Zaczęło się od małego palca ,po 2 tygodniach przeszło na sąsiedni,a obecnie uczucie objęło zewnętrzną (dolną i górną) część dłoni,mam wrażenie że zaczyna dochodzić do łokcia. Nie przypominam sobie żadnego urazu ręki ostatnio. Często bolą mnie miejsca pod łopatką w odcinku piersiowym ( ból przy leżeniu na plecach,lub dłuższym staniu w miejscu Skóra też jakby ścierpnięta w tych miejscach na plecach.Proszę o pomoc gdzie mogę się zgłosić z tym problemem?? 10 lat temu robiłam tylko prześwietlenie kręgosłupa nic nie było widać diagnoza "syndrom 30 tki "( miałam wtedy 29 lat).
Chyba problemy z kręgosłupem szyjnym. Proponuję diagnostykę i leczenie.

Dzień dobry, proszę się umówić do neurologa.
Za drętwienia może być odpowiedzialny kręgosłup szyjny, splot nerwowy, nerwy, mięśnie i kilka innych czynników. Ze względu na rozległość objawów należy dokładnie Panią przebadać i wdrożyć odpowiednie leczenie manualne. Zapraszam do gabinetu.