Dostanie sie do poradni zaburzeń rytmu serca

5 odpowiedzi
Witam moje serce nie pracuje miarowo , mam zaburzenia rytmu napadowe arytmię w tym czasie ouls ponad 100 uderzeń na minutę miałam takze puls do 160 wtedy samopoczucie jest fatalne uczucie gorąca , dygotonia ciała , dostała, skierowanie od internisty takze chodzę do kardiologa ale leczenie nie jest wg mnie najlepsze gdyz wysoki puls jest nadal . I zatem moje pytanie czy skierowanie od internisty wystarczy by zapisać sie do kliniki zaburzeń rytmu serca ? Lekarz internista polecił mi pana czy przyjmuje pan takze gdzieś prywatnie , gdyz nie moge znaleźć nr telefonu, mam 24 lata a takze chciała bym myślec o ciąży tylko boje sie czy to nie będzie dla mnie ryzykiem
Proszę znaleźć telefon na stronach poszczególnych wymienionych instytucji - wszystkie są aktualne. Lub kontakt mailowy - dane na stronie WIM. Pozdrawiam.

CM Vita-Medica przychodnia w Zielonce. Zapraszam
Dzień dobry. Przyjmuję w przychodni OL-MED w Szczercowie we czwartki od godz. 17:00. Zapisy są możliwe poprzez ten portal. Myślę, że najpierw należy wykonać podstawowe badania, takie jak EKG Holtera i echo serca, a następnie w zależności od wyniku zadecydować o konieczności skierowania do poradni zaburzeń rytmu serca. Pozdrawiam serdecznie.
Dzień dobry,
Skierowanie od lekarza POZ lub Internisty wystarczy by zapisać się do Poradni Zaburzeń Rytmu Serca.
Mam gabinet Prywatny, przyjmuje w Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej Polimed, można się zapisać na wizytę także przez serwis znany lekarz poprzez kalendarz wizyt.
Pozdrawiam
Jan Biegus
Sugeruję wizytę: - 120 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Tak, przyjmuję - adres taki jak w moim profilu, można zapisać się przez kalendarz na stronie lub telefonicznie. Jest wiele rodzajów zaburzeń rytmu, mogą one wymagać różnego rodzaju postępowania, dlatego każdemu pacjentowi trzeba się przyjrzeć indywidualnie.
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.