Doskwiera mi ból, którego przyczyn nie mogę zdiagnozować. W trakcie siedzenia na fotelu biurowym, kr

1 odpowiedzi
Doskwiera mi ból, którego przyczyn nie mogę zdiagnozować. W trakcie siedzenia na fotelu biurowym, krześle czy ławce pojawia się ucisk w tylnej części prawego uda, fotel na którym siedzę uciska udo powodując ból. Jeżeli zignoruję ból i będę dalej siedział, ból promieniuje do kolana, powodując ciągnący ból z tyłu kolana, gdy wstanę jest ulga ale kolano dalej boli. Pomaga również uniesienie nogi do góry, lub zmiana pozycji na taką w której siedzę płytko, tylko na samych pośladkach a udo znajduje się w powietrzu. Jednak takie siedzenie powoduje po dłuższej chwili ucisk w pośladku, tak jakbym naciskał jakąś żyłę. Miałem wykonane USG Dopplera żył oraz tkanek miękkich, bez żadnych odchyleń. Ból pojawia się wyłącznie przy siedzeniu i ucisku uda. Byłem u kilka osteapatów i fizjoterapeutów, wykonywałem liczne ćwiczenia w tym rozciągające mięśnie uda, wzmacniające gorset mięśni brzucha itp. Problemy pojawiły się w 2019 roku i ciągle się nasilają, w związku z czym szukam wskazówek, gdzie szukać diagnozy.
Wg mnie to przewlekla rwa kulszowa - chyba na tle
Stenozy - wymagajaca rozciagania kregoslupa -
Najlepiej met. Mckenziego
Powodzenia