Dobry wieczór. Czytam Pani opinie i naprawdę miło się czyta, Zna sie Pani na rzeczy, Chodze prywatnie do dentysty niestety za każdym razem coś jest nie tak, teraz znowu mnie bolą zęby, które były leczone kanałowo, były robione zdjęcia a i tak mnie boli między jednym zębem a drugim. Ponadto psuja mi sie zęby przy szyjce, dentysta niby robił ale chyba nie dociuągnął mi plomby bo mam takie jakby zgrubienie, czy to normalne ??? . Albo zakłada mi plombe i jezeli mnie boli twierdzi ze trzeb zrobic kanalowo a ja mysle ze raczej wystarczylo by plombe dobrz założyć,nawet dwa razy wypadla mi ta plomba i również bolą mnie dziąsła przy szyjkach przy niektórych zębach. Jutro idę na ostatnia wizyte do tego dentysty bo juz mi sie nie chce chodzic ciągle z jednym zebem po kilka razy a leczylam praktycvznie wszystkie i wydałam duzo pieniazkow. Prosze mi powiedziec czy cos z zebami mam nie tak ? jaki jest koszt założenia plomby i jaki okres czeka sie do Pani na wizyte ?
lek. dent. Sylwia Jagła
lek. dent. Sylwia Jagła
Stomatolog, Ortodonta
Toruń
Dzień dobry,
Przyczyn dolegliwości bólowych po wypełnieniu zęba może być kilka, od przejściowej nadwrażliwości poczynając. Niestety nie jestem w stanie tego stwierdzić wyłącznie z opisu. Przydałaby się wizyta, żeby można było przeprowadzić badanie i ocenić jaka jest przyczyna konkretnych dolegliwości u Pani. Cały cennik dostępny jest na stronie internetowej (koszt wypełnienia uzależniony jest od jego wielkości). Umówić się na wizytę może Pani sama przez internet- widoczne są wszystkie wolne terminy, lub telefonicznie.
Pozdrawiam serdecznie

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.