do jakiego udać się lekarza z problemem wzwodu i erekcji.Dziękuje. P.S nadmieniam iż mam cukrzycę ty

2 odpowiedzi
Do jakiego udać się lekarza z problemem wzwodu i erekcji.Dziękuje. P.S nadmieniam iż mam cukrzycę typu 2.
Szanowny Panie,
Przede wszystkich zajechalam skontaktowanie się z lekarzem pierwszego kontaktu i skierowaniem na podstawowy pakiet badań morfologicznych. Profilaktycznie wskazana byłaby wizyta u lekarza urologa. Jeśli podłoże aromatyczne zostanie wykluczone, wskazana jest wizyta u seksuologa.
Życzę powodzenia. A.Schulz

Witam,
Jeśli choruje Pan na cukrzycę to po pierwsze zalecam kontakt ze swoim lekarzem diabetologiem. Cukrzyca jest niestety chorobą zaburzającą pracę wielu organów i układów organizmu. Zaburzenia erekcji mogą być wynikiem nieustabilizowanej, źle prowadzonej cukrzycy. Oczywiście mogą istnieć też inne powody, ale przed poszukiwaniem innych wykluczyłabym ten pierwszy. Jeśli Pana problemy nie okażą się skutkiem cukrzycy to pomoże lekarz rodzinny kierując do specjalisty urologa- androloga lub też może pomocna być wizyta u seksuologa. Serdecznie pozdrawiam.