Długotrwały ból stopy
2
odpowiedzi
Sz. Panie Doktorze
Od ponad roku towarzyszy mi ból stopy podczas chodzenia. Każdy nacisk na to konkretne miejsce powoduje ogromny ból. Podejrzewano u mnie nerwiaka Mortona, ale USG, prześwietlenie oraz rezonans magnetyczny niczego nie wykazały. Pojawił się pomysł rozcięcia nogi. Czy to dobry pomysł? Dodam jeszcze,że miałam zastrzyki, masaże i nic nie pomogło.
Od ponad roku towarzyszy mi ból stopy podczas chodzenia. Każdy nacisk na to konkretne miejsce powoduje ogromny ból. Podejrzewano u mnie nerwiaka Mortona, ale USG, prześwietlenie oraz rezonans magnetyczny niczego nie wykazały. Pojawił się pomysł rozcięcia nogi. Czy to dobry pomysł? Dodam jeszcze,że miałam zastrzyki, masaże i nic nie pomogło.
Nie potrafię powiedzieć, co może boleć, niestety.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Trzeba ocenic badania i moze powtórzyc usg (u bardziej doswiadczonego radiologa). Zbadać stope i wtedy mozna powiedziec cos wiecej. bez diagnozy leczenie operacyjne nie jest wskazane.
Podobne pytania
- Czy można do Pana się zgłosić z uzależnieniami w sferze seksualnej (onanizm,pornografia) łącznie z narkotykami? Czy terapia, którą Pan oferuje będzie w tego typu problemach skuteczna?
- Witam odebrałam wyniki i nic z tego nie rozumiem, nie jestem w ciąży ale za to mam hashimoto glukoza na czczo 6,16 glukoza po 1 godzinie 6,33 glukoza po 2 4,77 insulina przed obciążeniem 15,5 po obciążeniu (1.) 116,5 po obciążeniu (2.) 33,2 TSH 1,9 Pozdrawiam Dorota
- Witam. Czy moja siedemnastoletnia córka może przyjść na wizytę kontrolną wraz z rodzicem czy może zrobić to sama? Pozdrawiam serdecznie
- Dzień dobry, około miesiąca temu u mojego taty zdiagnozowano raka jelita grubego. czy taki typ raka wiąże sie z zamknięciem odbytu? Bede wdzieczny za odpowiedz
- Witam, moimi objawami jest "ciągnięcie" od dołu podkolanowego do łydki oraz w tylnej części uda. Jest to uczucie, tak, jakby brakowało mięśnia i wszystkie struktury z tyłu się naciągały. Do tego mam również przykurczony mięsień czworogłowy. Jeśli się pochylę do przodu, to czuję takie ciągnięcie…
- witam serdecznie...byłam dziś u Pana i proszę mi przypomnieć jak stosować fluoksetynę...przez ile dni stosować jedną tabletkę...kiedy zacząć brać po dwie. Fluoksetyna 10 mg.
- Mam problem natury społecznej że ciężko nawiązywać mi kontakty z innymi ludźmi krótko ujmując jestem zamknięty w sobie i napisałem o swoim problemie na portalu i dostałem odpowiedź że pomóc morze psycholog i chciałbym się dowiedzieć cz pomaga pani też takim ludziom ?
- Witam. Nazywam się Kamila i mam 20 lat. Jak najlepiej wyleczyć Escherichia coli? Aktualnie czekam na wizytę u specjalisty, jednak chciałabym mieć jakiś pogląd na to. Lekarz rodzinny po pół roku bezskutecznego leczenia, zakończył leczenie i zalecił tylko kontrolę moczu. Z góry dziękuję…
- Witam, Od dłuższego czasu czuję się osamotniona. Otacza mnie wielu ludzi, nigdy nie jestem sama I nie mogę poradzić sobie z uczuciem samotności. Ponad to dużo myślę o przyszłości i to, co nie udaje mi się teraz przekładam do przyszłości (na zasadzie "nigdy mi sie to nie uda"), co sprawia ze…
- Witam. Mam pytanie o interpretację wyniku Urografii? Stwierdzono u mnie obecność cieniujących zwapnień złogów o wym. 12 x 6mm w rzucie dolnego bieguna nerki lewej w kielichu dolnym. Zaleganie sporej ilości moczu po mikcji nierównymi zarysami ścian pęcherza. Flebolity w miednicy po stronie lewej…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.