Dlaczego mimo dolegliwości - częstomocz, bolesne parcia, troche pieczenie w cewce, ucisk w odbycie n
1
odpowiedzi
Dlaczego mimo dolegliwości - częstomocz, bolesne parcia, troche pieczenie w cewce, ucisk w odbycie najbardziej przy siedzeniu (zapalenie prostaty) w posiewach moczu i nasienia nic nie wychodzi mimo powtarzania badań, a tylko w cewce wymaz pokazał enterococcus faecalis. Czy ta bakteria może być przyczyną? Jak nie, to dlaczego mam objawy zapalenia prostaty?
Usg dobre, psa niskie, brak chlamydii, ureaplazmy, mycoplasmy. Badanie ogólne moczu tylko śluz ponad norme, bakterie jeszcze mieszczą się w skali. Aktualnie biore biseptol 960. W nocy wstaje 2-3 razy. Bolą plecy na dole. Dodam, że na początku choroby 3 miesiące temu przez godzine miałem mocz zabarwiony na czerwono, to oznacza bakteryjne zapalenie?
Usg dobre, psa niskie, brak chlamydii, ureaplazmy, mycoplasmy. Badanie ogólne moczu tylko śluz ponad norme, bakterie jeszcze mieszczą się w skali. Aktualnie biore biseptol 960. W nocy wstaje 2-3 razy. Bolą plecy na dole. Dodam, że na początku choroby 3 miesiące temu przez godzine miałem mocz zabarwiony na czerwono, to oznacza bakteryjne zapalenie?
Polecam wykonać badanie USG układu moczowego
Sugeruję wizytę: Konsultacja urologiczna + usg układu moczowego - 200 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Dziś odebrałam wynik tsh jest 2.66 czy to ok? Mam 30 lat
- Moje pytanie jest następujące: czy woda z żelem pod prysznic powoduje śmierć plemników? Jeśli tak to dlaczego? Dziękuję
- Ostanio okres miałam 31 grudnia , ostanio odbyłam stosunek 30 stycznia były to dni bezpłodne a mój partner miał prezerwatywę która pękła ale nie było wytrysku. Okres miał wystąpić 31 stycznia jednak tak się nie stało. Czy jest ryzyko zajścia w ciąże ?
- Niedługo będę rodzic jestem w 37.6 tygodniu ciąży. Mam już dość spore parcia w Dul czuje jak córcia suwa się i tak zastanawiam się czy mogę szybciej urodzić? To moja trzecia ciąża. Pierwsza była po terminie 9dni wywołany trzema metodami Druga jeden dzień po terminie I jeszcze jedno pytanie…
- Szukam dobrego specjalisty w dziedzinie traumatologii ręki, konkretnie mam problem z kością łódeczkowatą. Nadgarstek uległ złamaniu około 7 lat temu, był założony gips, po zdjęciu wszystko było w porządku. Jakiś rok temu upadłem na rękę i zacząłem odczuwać ból, ale myśląc iż jest to zwykłe stłuczenie…
- HFS (hemifacial spasm), 2 miesiące po operacji MVD (mikrowaskularna dekompresja) - fizjoterapia (odcinek szyjny) we wspomaganiu ustąpienia kurczów twarzy-jakie są Państwa doświadczenia. Z góry dziękuję za odpowiedzi:)
- Pół roku temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne i zaczęliśmy z mężem starania. Okres pojawił się tylko raz. Lekarz przypisał 2x1 tabletka duphaston przez 10dni, następnie czekać na okres i brać inny lek przez 5 dni. Problem w tym ze mija tydzień a okresu brak czy powinnam się martwić? Pozdrawiam
- Tydzień temu zbytnio obciążyłam kolana przy ćwiczeniach. W obu kolanach mam wysięki pod kaletką podrzepkową głęboką. Dodatkowo cechy zapalenia prawe kolano: dookoła ścięgna dystalnego mięśnia dwugłowego uda. Lewe kolano: przyczep bliższy m. podkolanowego oraz pasmo biodrowo - piszczelowe, pod…
- Ostatnio wykonalam test wodorowo oddechowy i wynik wskazal SIBO, chcialabym dobrac odpowiednie antybiotyki i pro/prebiotyki. Jakie badanie mikroflory jelitowej najlepiej pomoglby dobrac odpowiednie leki, zastanawiam sie nad Kyberkompakt, MikroFloraScan oraz GutFlora? Bede wdzieczna za odpowiedzi >>KyberKompakt…
- Jeśli jestem ponad rok po operacji endoskopowej zatok, przegrody prostowane i wycinane polipy, czy mogę stosować na katar Xylogel w żelu?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.