Dlaczego mąż zrobił sie w stosunku do mnie nieczuły? Zacznę od poczatku. Znamy sie z mężem od 3 lat

1 odpowiedzi
Dlaczego mąż zrobił sie w stosunku do mnie nieczuły?
Zacznę od poczatku. Znamy sie z mężem od 3 lat a małżeństwem jesteśmy od 3 miesiecy.
Jak sie poznaliśmy wazylam sporo bo prawie 90kg (pozkresle ze moj maz tez jest typem misia) i zawsze powtarzal ze lubi wiecej cialka u kobiety. Po okolo 2 latach udalo mi sie schudnac do wagi 67kg, co bylo tez spowodowane zmiana pracy. Kiedy schudłam moj jeszcze wtedy chlopak stal sie bardzo zazdrosny. Podkresle ze w nowej pracy wiekszosc personelu to byli faceci. I za kazdym razem jak mu opowiadałam jak mi minal dzien w pracy i mowilam ze rozmawiałam z jakims kolega to die oburzal czy nie mam koleżanek.
Nagle sytuacja sie odwrocila. Wraz z nadejdciem nowego roku dowiedzialam sie ze jestem w ciazy. Niestety od razu musialam isc na L4 ponieważ pracowalam na produkcji co wiazalo sie z praca na 3 zmiany, dzwiganiem i schylaniem sie. Do tego zucilam palenie. Wiec co za tym poszlo bardzo szybko duzo przytylam.
Teraz jestem w 9 miesiacu i mam na plusie 26 kg i moj mąż kompementuje mnie tylko jak sie zapytam czy dobrze wygladam. Praktycznie na mnie nie patrzy. Powiem tez ze koncowke znosze ciezko i przez bole krocza nie mam ochoty na sex ale on do tej pory jezeli ja nie moglam lub nie chciałam to sugerowal zebym chociaz jemu zrobila dobrze. Teraz tego nie ma. Do tego chodzi po 5 razy dziennie do ubikacji z telefonem i siedzi tam po 30 min
Ja przez jego zachowanie wycofuje sie jeszcze bardziej poniewaz zawsze mialam problem z akceptacja samej siebie a teraz jak widzę ze nawet mojego męża nie pociągam to tym bardziej czuje sie niedowartościowana. Jak moge nam pomoc?
Dzień dobry.
Proponuję rozmowę z mężem oraz podjęcie psychoterapii indywidualnej.