Dieta przewgrzybiczna

2 odpowiedzi
Witam czy Pani porady obejmują dietę przeciwgrzybiczną, od ponad pół roku choruję nieustannie na grzybicze infekcje kobiece, nie daję już rady psychicznie. Przeszłam przez terapię kilkunastu lekarzy ginekologów , leczona wciąż fluconazolem i itrokonazolem oraz różnymi środkami dpochwowymi ( znam nazwy zamienników wszytskich dostępnych leków ginekologicznych na pamięć) , stosowałam też naturalne suplementy - nic nie pomaga.Dopiero w tym tygodniu farmaceuta zasugerował leczenie dietą. Proszę o informację czy jest Pani w stanie mi pomóc, jak najbardziej interesuje mnie współpraca on line. Dodam ,że jestem osobą bardzo zestresowaną i przemęczoną nie bardzo mającą czas na przygotowywanie skomplikowanych posiłków.

Pozdrawiam
Witam. Pierwsza wizyta "na żywo" jest niezbędna . Przygotowanie diety, zaleceń, konsultacje mogą odbyć się w formie online. Pozdrawiam i zapraszam.

Witam serdecznie,
Jak najbardziej - zajmuję się również układaniem diet, których celem jest eliminacja infekcji grzybiczych z organizmu.
Pozdrawiam
MBellwon