dieta online

4 odpowiedzi
witam, chcialem zapytac czy jest mozliwosc ulozenia planu dietetycznego przez internet i czy jest tak samo skuteczny jak ten ukladany przy wizycie w gabinecie? Obecnie przebywam za granica kraju, mam tez problemy z tsh,kortyzolem i prolaktyna. Ile bym nie jadl to i tak tyje czy jem duzo czy malo waga rosnie.
Witam,
Jest możliwość kontaktu przez internet i układania diet w taki sposób. Bezpośrednie wizyty mają tę przewagę, że wykonuje się na nich kontrolne analizy składu ciała, które dokładnie pokazują efekty stosowanej diety.
Natomiast w Pana przypadku istotna jest także konsultacja z lekarzem endokrynologiem w celu ustabilizowania gospodarki hormonalnej.

Witam Pana, diety online są skuteczne tak samo o ile ktoś faktycznie stosuje je a nie tylko na otrzymaniu diety i poczytaniu jej się kończy ;) Tu napewno trzeba więcej inicjatywy z Pana strony oraz cierpliwosci wówczas..Ale z moich obecnych doświadczeń wynika, ze wszytsko się da jesli uzgadniamy z góry jak ma wszytsko wyglądać od początku do końca..Dlatego też najlepsze rezulataty przynosi rozmowa poprzez skype'a i wtedy ja mam możliwość zapytać o wszystko by czegoś nie przeoczyć a Pan ma możliwość zadawania pytań-bo zawsze takie się pojawiają...
W każdym razie reasumując-jak najbardziej się da!!!!
Pozdrawiam,
K.Wróblewska
Dieta online czyli E-dieta jest prowadzona przeze mnie od wielu lat. Skuteczność taka sama jak gabinetowa. Raz w tygodniu widzimy się na wizycie kontrolnej poprzez Skype. Opcjonalnie słyszymy przez telefon. Jak się przygotować do wizyty informacyjnej, która także odbywa się przez Skype, znajdzie Pan na mojej stronie internetowej w zakładce DIETA podstrona WIZYTY. Zapraszam do kontaktu :)
Witam.jak najbardziej możliwe jest ułożenie diety przez internet,jeżeli pacjent się stosuje jesteśmy w ciągłym kontakcie to jest też w tedy efekt skuteczny.