D.Dobry. Mam guza na przyponie .chciałbym wiedzieć czy to coś poważnego.
1
odpowiedzi
Mam guza na przyponie .chciałbym wiedzieć czy to coś poważnego.
Konieczna jest dalsza diagnostyka. Najlepiej w ośrodku onkologicznym.
Nie należy tego bagatelizować.
Nie należy tego bagatelizować.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- W środę wieczorem zostałam dotknięta kłójącym bólem w okolicach szczęki i tylnych zębów po prawej stronie na dole, cały następny dzień był to ból pulsująco promienujący, który nie ustawał nawet po ketonalu. Następnego dnia ból zaczał przechodzić na skroń i bóle głowy + bóle gornej szczeki (nie…
- Moja córeczka skończy zaraz 7 miesięcy. Nadal jednak nie ma wysokiego podporu. Czy jest się czym martwić? To co potrafi: przekreca się na brzuch i plecki, pełza do tyłu, pivotuje, chwyta zabawki, turla się, siada z leżenia na plecach. Co powinna zrobić? Czy dac jej czas?
- Byłem ostatnio na masażu erotycznym, w trakcie zauważyłem że masażystka usiadła na mnie dotykając pochwą mojego penisa,od razu kazałem jej zejść. Po czym kontynuwała masaż, a na końcu zrobiła mi dobrze ręką. Czy w takim przypadku jest zagrożenie chorobami wenerycznymi, jeśli tak to jakimi?
- Mam 60 lat od 3 lat mam dolegliwości z nogami praktycznie lewa noga mi daje czadu ,ból nie samowity opuchlizny dzień i noc i z chodzeniem problem i stwierdził u mnie chirurg naczyniowy obrzęk Limfatyczny ,Słoniowacizna i obrzęk Lipidowy i kazał mi iść do odpowiedniego lekarza niezwłocznie i proszę…
- Z uwagi na problemy natury gastrycznej, gastrolog skierował mnie na serię badań - choruję na pcos i zdaniem doktora schorzenie stanowi główną przyczynę problemów jelitowych. Czy poniższe wyniki można uznać za niepokojące? Przede mną konsultacja u gastrologa, który polecił mi wykonanie badań,…
- Kiedy miałam 9lat zachorowalam na MPZS. Obecnie mam 34 lat a od 19lat choroba jest w trakcie remisji, nie pobieram również przez tyle lat żadnych leków.Obecnie jestem w 4 miesiące ciąży,która znoszę bardzo dobrze.Czy istnieje szansa że po porodzie choroba jednak nie nawroci się ?
- Dzisiaj odebralam meza wyniki nasienia i dwa parametry byly podkreslone na czerwono ruch postepowy PR 8,7 % a ruchomosc 27,18 % co to oznacza ? pH 8.30. Pozdrawiam
- Od kilku dni mam obniżoną temperature ciała: 35.7-36.2, osłabienie, zawroty głowy. ostatnio przechodziłam grypę. Jak najszybciej mogę podnieść temperaturę?
- Jakieś 2 tygodnie temu zaczęła mi się grypa - pierwszego dnia kaszel i ból gardła, drugiego gorączka, która przez dwa dni była na poziomie 39-39,9 i przez te dwa dni okropne zawroty głowy, tak że bałam się, że zaraz umrę i nawet wstanie do siadu na łóżku mocno nasilało zawroty. Następne 2 dni…
- Po drugim zastrzyku diprophos zaczęła mnie strasznie boleć noga,czy to tak ma być.
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.