Czy znieczulenie u dentysty na NFZ boli? Igieł się trochę boję, dlatego pytam nigdy wcześniej ni
1
odpowiedzi
Czy znieczulenie u dentysty na NFZ boli?
Igieł się trochę boję, dlatego pytam nigdy wcześniej nie miałem podanego znieczulenia.
Igieł się trochę boję, dlatego pytam nigdy wcześniej nie miałem podanego znieczulenia.
Nie boli.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Witam od prawie 2 miesiecy biore izotek( 30 mg na dobe. Wczoraj odebralam wyniki krwi, mam wysoki chesterol , lekarz przepisal mi leki obnizajace chesterol. Czy powinnam kontynuowac leczenie izotekuem czy raczej go odstawic. Bardxo mnie niepokoi ten wysoki cholesterol dziekuje
- Witam, mam pytanie do dermatologa Niedawno pojawił mi się na czole pryszcz, taki średniej wielkości i dziś postanowiłem sam go wycisnąć, ale nie do końca dałem radę. Musiałem bardzo delikatnie go nakłuć igłą (wiedziałem, że nie wolno) i dopiero po tym gdy wycisnąłem, to wyleciała spora zawartość.…
- Witam, Bylam z córka 6 lat na usg jamy brzusznej, ogólnie w celu sprawdzenia nerek gdyż kreatynina wychodziła jej 3 razy podwyższona. Wszystkie parametry jamy brzusznej w porządku, tylko napisane jest jedno zdanie ,,w śródbrzuszu widoczne ww chlonne krezkowe wielkości 17x 7,3 mm w prawym dole…
- Od 11 dni przyjmuje lek Aclexa. Czy mogę po 12 godzinach od zażycia leku przyjąć ibuprom?
- Dzień dobry, Kontaktuję się z Państwem w celu zapytania w kwestii stosowania tabletek antykoncepcyjnych. Od grudnia 2023 roku stosowałam tabletki o nazwie drovelis. Skończyłam stosować dwa opakowania. Trzecie opakowanie miałam rozpocząć 4 dni po wzięciu ostatniej różowej tabletki, ale nie…
- Czy Jasnozolty śluz bez żadnych innych obajwow jest normalny ?
- Dzień dobry jakie są schematy brania flukonazolu w celu zapobiegania grzybicy pochwy ja brałam raz na tydzien 100 mg 28 tabletek czyli 1 op przez 6 miesięcy. Niestety przy braniu raz w tyg przez 6 miesięcy dwa razy miałam grzybice pochwy. Jakie są inne schematy?, Dobra farmauceuta w aptece którego…
- Mam pcos zaszłam w ciążę poprzeć stymulacje owulacji, urodziłam pod koniec grudnia. Jaką powinnam wybrać antykoncepcję? Czy tabletki to dobry wybór ? (Dodam, że w bezpiecznym odstępie czasu znów chcę zajść w ciążę.)
- Witam. Bardzo proszę o interpretację wyników. Po wyniku prolaktyny 33,62 ng/mL lekarz zalecił oznaczenie trzypunktowej prolaktyny po MCT. Prolaktyna przed tabletką - 24,05 ng/mL, po godzinie 190,53 ng/mL, po dwóch godzinach - 149,01 ng/mL. Czy to jest hiperprolaktynemia czynnościowa?
- Dzień dobry, męczy mnie bardzo mocny ból górnej ósemki. Czy można ją usunąć, mimo tego, że obok nie mam już siódemki czy niezbędne jest leczenie kanałowe? Z przyczyn finansowych wolałbym jednak usunięcie. Dziękuję.
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.