Czy wypełnienie kwasem chialurynowym nieweluje bruzdy nosowo - wargowe?

2 odpowiedzi
Witam Panie doktorze,
Noszę się z zamiarem zniwelowania bruzd nosowo – wargowych czy wypełnienie kwasem chialurynowym daje pożądany efekt? Czy może zna Pan jakąś inną metodę i jaki byłby koszt takiego zabiegu. Mam 45 lat
witam Pania,
alternatywa do kwasu hialuronowego jest wypelnienie bruzd wlasnym tluszczem pacjenta. Zabieg daje dobre efekty. Zeby moc cokolwiek rekomendowac musialbym Pania obejrzec - na konsultacji. Ew. ocena moze byc na podstawie zdjec wyslanych na : recepcja(ad)drosuch.p
pozdrawiam
Piotr Osuch

Szanowna Pani,

nie zajmuje się medycyna estetyczną. Trudno udzielac porad wizerunkowych bez obejrzenia pacjenta. Strefa pytań nie służy również do dyskusji o cenach. Polecam zgłosić się do specjalisty medycyny estetycznej.
Z powazaniem - Matuszewski