Czy to może być ciąża?

5 odpowiedzi
Witam.ostatnia miesiaczke miałam 28.01.2017r, 11tego lutego kochalismy sie z chłopakiem (owulacja) i 13tego tez sie kochalismy , i własnie od 13tego delikatnie kłuje mnie jajnik z prawej strony a nieraz z lewej, drugi dzien spoznia mi sie miesiaczka bo zawsze mam cykle które trwaja 28 dni, a ból podbrzusza dalej jest, zawsze przed spodziewana miesiaczka bolaly mnie piersi a teraz nie bola, tylko własnie delikatne bóle podbrzusza,staramy sie z chłopakiem o dziecko i bardzo bym sie cieszyła gdyby sie wkoncu udało, dodam jeszcze ze choruje na hashimoto, ale zawsze wyniki mam dobre, ostatne wyniki tez były dobre , dodatkowo biore kwas foliowy od miesiąca. Prosze o odpowiedz.
Witam
Proponuje test BHCG ,z wynikiem badanie ginekologiczne/w tym USG TV/
Pozdrawiam

Szanowna Pani.
Proszę wykonać oznaczenie b-HCG z krwi.
Dodatni wynik oznacza ciążę.
Pozdrawiam, Sobiesław Kaszowicz
Trzeba wykonać test ciążowy
Witam, aby potwierdzić lub wykluczyć ciążę konieczne jest wykonanie poziomu beta HCG we krwi. Jeśli wynik będzie negatywny, będzie oznaczał, że nie jest Pani w ciąży, a przyczyna dolegliwości jest inna. Jeśli wynik będzie pozytywny, potwierdzi nam, że jest Pani w ciąży. W tym przypadku konieczne będzie wykonanie badania usg, które potwierdzi prawidłową lokalizację ciąży.
proszę zadać pytanie ? pzdr artur mazur kalisz