Czy stosujac tabletki antykoncepcyjne moze wystapic lekkie krwawienie z nosa? Stosuje oc35 od 16 dni
1
odpowiedzi
Czy stosujac tabletki antykoncepcyjne moze wystapic lekkie krwawienie z nosa? Stosuje oc35 od 16 dni, od dwoch dni czuje sie troche gorzej, mam dziwny posmak w ustach i troche kreci mi sie w glowie- naczytalam sie o metalicznym posmaku w ustach i ze to objaw ciazy, jedyny stosunek odbylam7 dni temu bez dodatkowych zabezpieczen. Jest to moje pierwsze opakowanie i nie jestem pewna czy to skutki uboczne czy moze faktycznie tabletki nie zadzialaly i jestem w ciazy. Stresuje sie co powoduje ze czuje sie jeszcze gorzej. Strach przed niechciana ciaza paralizuje. Prosze o rade ???? Dodam ze stosuje tabletki z powoduje PCOS oraz zwiekszonego owlosienia.
- może. odstawić poobserwować się i ponownie rozpocząć. sprawdzić RR. pzdr artur mazur kalisz
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.