Czy psychoterapia jest skutecznym srodkiem w leczeniu nerwicy lekowej?

3 odpowiedzi
Dobry wieczor.Lekarz stwierdzil u mnie nerwice lekowa.od czterech lat lecze sie.Poczatkowo mialam bardzo silne leki uspakajajace,Okropne leki mnie dopadaly.balam sie ludzi i samotnosci.Biorac leki i rozmowa z rodzina ulzylo mi.poczulam sie lepiej.wtedy lekarz przepisal mi slabsze leki.Biore je do dzisiaj.wszystko bylo by dobrze gdyby nie te leki codziennie rano.serce bije mi jak oszalalo i wpadam w panike,wtedy biore leki,i prubuje sie uspokoic.Przechodzi ale trzeba czasu.Chcialabym pozbyc sie tego leku.
Witam Panią,

Psychoterapia jest bardzo skutecznym sposobem na poradzenie sobie z zaburzeniami lękowymi. Proszę umówić się na wizytę do psychoterapeuty który przyjmuje w pani okolicy.
Nie ma gwarancji że uda się całkowicie wyeliminować problem ale napewno uda się go znacząąco zredukować.

Pozdrawiam
Mikołaj Terczakowski

Witam.
Leki są metodą, która ma na celu zdjęcie objawów nerwicy lękowej. Metodą, która może pomóc w zrozumienia przyczyny lęków i poradzenia sobie z nimi jest psychoterapia.
Gorąco polecam rozpoczęcie psychoterapii.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Agnieszka Dymska
Psycholog, psychoterapeuta.
Leczenie poprzez psychoterapię jest skuteczne w wielu przypadłościach i pomaga także w nerwicach i nerwicach lękowych. Zachęcam do umówienia się na wizytę do psychoterapeuty. Po konsultacji uzyska Pani szersze informacje niż w Internecie, określi on możliwość leczenia i formy pomocy.