Czy przy stosowaniu tabletek Acard75 można korzystać czasami z solarium
1
odpowiedzi
Czy przy stosowaniu tabletek Acard75 można korzystać czasami z solarium
Dzień dobry, stosowanie jakichkolwiek leków w przypadku chorób towarzyszących powinno być skonsultowane z lekarzem prowadzącym, lub farmaceutą. Istnieje wiele sytuacji w których może nastąpić tak zwana reakcja krzyżowa, albo działanie niepożądane. Działanie niepożądane leku to każde niekorzystne i niezamierzone działanie, które występuje u pacjenta w trakcie przyjmowania leku lub jakiś czas po zakończeniu farmakoterapii. Skutki uboczne stosowania leków mogą pojawić się nawet po zażyciu tylko jednego z leków w zalecanej dawce, dlatego warto zapoznać się z ich listą. Znajduje się ona na ulotce, która jest dołączona do każdego leku. Jeśli takiej nie posiadamy na różnych portalach internetowych również znajdziemy pełną ulotkę, wraz ze spisem działań niepożądanych. Stanowczo odradzam stosowania jakichkolwiek leków, suplementów diety i ziół pod każdą postacią bez konsultacji z lekarzem specjalistą lub magistrem farmacji.
Serdecznie pozdrawiam
Życzę miłego dnia
Specjalista Medycyny Estetycznej, Dermatolog, dr Izabela Lenartowicz
Lenartowicz Clinic
Katowice, ul. Zabrska 7/1
Serdecznie pozdrawiam
Życzę miłego dnia
Specjalista Medycyny Estetycznej, Dermatolog, dr Izabela Lenartowicz
Lenartowicz Clinic
Katowice, ul. Zabrska 7/1
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Czy przy przepuklinie pepkowej spowodowanej ciążą, można wykonywać ćwiczenia na rozejście mięśni brzucha?
- Witam, biore izotek juz 3 miesiace, a poprawy brak, wydaje mi sie ze jest nawet gorzej caly czas wyskakuja mi nowe niedoskonałości i pozostają po nich blizny, kiedy nastąpi jakaś poprawa stanu skóry? I jak jest z dietą podczas kuracji? Czego unikać?
- Witam mam problem z przytyciem.Jem dużo a waga wciąż ta sama a nawet powiedziałabym że chudnę. Mam apetyt z tym nie mam problemu.Moze jakieś odżywki tylko jakie?
- Mam prawie 17 lat mam stulejkę nigdy wcześniej nie byłem u lekarza nie wiem co mam z tym zrobić. Przynosi to jakieś choroby u osoby przeciwnej płci czy mogę uprawiać stosunek z tym czy to nie wywoła żadnych skutków negatywnych? Proszę o pomoc.
- Co zrobić gdy w związku z chłopakiem znajduje cały czas powód do kłótni, które powodują że czuje się bardzo źle?
- Implant na płaskostopie - jakie znieczulenie? Witam, czy po operacji wszczepienia takiego implantu dostanę znieczulenie miejscowe, podpajęczynówkowe, czy całkowita narkoza? Czy może mogę podjąć decyzję co do znieczulenia w takiej sytuacji? I czy jak dostanę podpajęczynówkowe, to czy będę mógł…
- Co zrobić gdy jestem w dosyć długim związku i samoistnie wynajduje problem o kłótnie, które mnie bardzo męczą i przytłaczają?
- Moje dziecko urodziło się z niekształtnym jednym uchem. Góra uszka jest zawinięta. Czy jest możliwość jakoś to naprawić ? Dziecko ma 4 miesiące trzeba czekać aż podrośnie ?
- Czy badanie obrazowe RTG stawu biodrowego należy wykonać bez wkładek ortopedycznych? Nie poinformowano mnie na wizycie u ortopedy. To będzie moje pierwsze w życiu badanie stawu biodrowego w celu wykazania nieprawidłowości. Wiadomym na ten moment jest, iż mam krótszą jedną kończynę.
- Mam 22 lata, od dłuższego czasu mam już stała partnerkę ( około rok), problem jest z utrzymaniem erekcji, członek normalnie staje po czym po chwili opada, dodatkowo jak jakimś sposobem uda mi się utrzymać wzwód chwilowo to wytrysk jest zaraz po kilku ruchach penetracji. Co mam robić w tej sytuacji…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.