Czy prostata u młodego mężczyzny (22 lata) jeśli jest zdrowa to jest jeszcze miękkawa? Czytałem, że
1
odpowiedzi
Czy prostata u młodego mężczyzny (22 lata) jeśli jest zdrowa to jest jeszcze miękkawa?
Czytałem, że kształtuje sie do 30 roku życia.
Czy jeśli sie naciśnie na prostate, to czuć wtedy parcie na mocz?
Czytałem, że kształtuje sie do 30 roku życia.
Czy jeśli sie naciśnie na prostate, to czuć wtedy parcie na mocz?
Tak, jest miękka, tak po naciśnięciu można czuć parcie na mocz.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Od około 10 lat borykam się z problemem ropni mnogich pach, czyrakach jak zwał tak zwał. Jestem po kilku leczeniach antybiotykami, zabiegach które okazują się bezskuteczne,bo po każdym wycięciu pojawiają się dwa nowe ropnie. Mój lekarz rozkłada ręce. Czy są w Polsce dostępne inne skuteczne metody…
- Rozcięłam sobie skórę drutem na nodze. Podejrzewam, że zostanie mi biała blizna. Czy można całkowicie pozbyć się białej blizny bez śladu? Czy jednak mi coś zostanie... Słyszałam, że nie da się usunąć białych blizn. Czy to prawda?
- Co oznacza usg tarczycy i tak struktura tarczycy jestwybitne hypoechogeniczna s prawy płat o wymiarach 24x17x45mm,a lewy17x19x40mm zaznaczam ze mam cukrzyce 1 stopnia a tsh wynik to 0,001 Prosze o rade i co to oznacza
- Po wizycie u psychiatry została postawiona diagnoza (ciężki epizod depresji). Zostały przepisane mi leki asertin oraz apo-zolpin. Po tygodniu zażywania leków zażyłem dużej ilości leku apo-zolpin (próba samobójcza). Byłem ponad tydzień w szpitalu psychiatrycznym, z którego wypisałem się na własne…
- Mam pewien problem. Na pośladkach blisko okolicy odbytu już ponad miesiąc temu wyszły po obu stronach małe krostki, nie bolą, nie swędzą ale kiedy je rozdrapałam leciała z nich krew. Myślałam, że samoistnie znikną ale problem nadal się utrzymuje. Co powinnam zrobić w tej sytuacji?
- Przed 6 dni stosowałam asertin w dawce po pół tabletki ale miałam dziwne objawy takie jak by oszolomnienie. Nie stosuje juz leku 7 dzień i dalej utrzymuje się oszołomienie czy to jest skutek uboczny leku ile może trwać? Dodam że razem z aseerinem bralam neurovit w dawce 2 tabletek dziwnie. Kiedy…
- Moj 10 letni syn 3 lata temu bił sie mocno po głowie. Z czasem to minęło, ale teraz pi 3 latach nastopił nawrót bicia po glowie. Co moze być przyczyną?
- Alergia na pyłki - Telfexo Wykonałem badania z krwi i okazało sie, ze jestem uczulony na pyłki brzozy i kilku traw. Lekarz Alergolog po obejrzeniu wyników przepisał mi jedynie lek na objawy (Telfexo120) a wcześniej lekarz rodzinny przepisał Clatre. Alergia doskwiera mi od 20lat - czy nie są to…
- Czy psychotropy na nastałe mogą spowodować problem z koncentracją, zaburzenia pamięci ( nawet po odstawieniu) ?
- Po długim opóźnieniu dostałam miesiączkę która trwała ok 2 tygodnie po czym był tydzień przerwy i znowu pojawiło się krwawienie które trwa już ponad dwa tygodnie nie wiem czy ma to jakiś związek ale czuję częste mdłości zawroty głowy wahania nastroju. Czy może mieć związek to z dużym stresem…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.