Czy powinnam umówić się na wizytę? (Jaką?)

5 odpowiedzi
Witam,
Mam 18 lat, uczę się w liceum i moje życie, dla osób, które obserwują je z boku jest idealne. Ja nie potrafię go docenić. Czuję się samotna, często nie mam ochoty wyjść dobrowolnie z łóżka, tracę motywację i mam zawahania pewności siebie. Moje łaknienie jest zwiększone, przez co mam problemy z rzuceniem wagi. Czasami myślałam o tym, żeby skontaktować się ze specjalistą, ale nie chciałam na siłę wymyślać sobie chorób. Dodam, że myślę o samobójstwach, chociaż mam świadomość tchórzostwa i nigdy bym tego nie zrobiła.
Nie mam dobrego kontaktu z rodzicami, a opisane problemy ciągną się od 13 roku życia, przez to nie zauważałam, że odbiegają od normy, jednak teraz widzę, że ludzie w moim wieku żyją inaczej.
Witam, tak zdecydowanie doradzam kontakt z specjalistą - psychologiem lub terapeutą. Zapraszam na wizytę w gabinecie ( Gdynia Gliwice ) a także online :) Do zobaczenia!

Dzień dobry,
polecam wybrać się na konsultację do psychoterapeuty, w trakcie której doświadczona osoba będzie mogła pomóc określić czy Pani kłopot wymaga dalszej pracy w gabinecie, czy być może zaproponuje inne rozwiązania. Konsultacja jest niezobowiązującym do dalszej wspolnej pracy spotkaniem, w trakcie którego możemy dowiedzieć się istotnych rzeczy na temat naszego funkcjonowania, bądź rozwiać powracające przez lata wątpliwości.
Pozdrawiam serdecznie
Witam,
Pisze Pani o poważnych, bolesnych problemach które ciągną się za Panią od 5 lat. Moim zdaniem to długo. Opisane objawy brak wskazują, że może Pani mieć depresję, nie warto tego lekceważyć, należy udać się do specjalisty. Szczególnie martwią mnie myśli samobójcze. Samotność, brak motywacji i sił i wahania samooceny sprawiają, że prawdopodobnie ciężko się Pani żyje. Brak wsparcia rodziców też nie działa tu korzystnie. Ta cała sytuacja nie musi trwać a skoro Pani pisze to oznacza że chce Pani ją zmienić. Polecam udać się do psychoterapeuty który pomoże Pani znaleźć wyjście i, jeśli uzna to za potrzebne, skieruje do psychiatry.
Proszę szukać terapeuty z którym poczuje Pani dobry kontakt i wsparcie.
Pozdrawiam i zapraszam do gabinetu,
Agnieszka Złotowska
Dzień dobry. Pyta Pani czy powinnam się Pan zapisać na wizytę, ja myślę że oczywiście chociażby po to aby porozmawiać na temat tego co Pani widzi i czuje że rówieśnicy żyją inaczej, zapraszam
Sugeruję wizytę: - 90 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
W przypadku takich objawów należy umówić się na konsultację psychologiczną ze specjalistą. Może to być psycholog, psychoterapeuta lub psychiatra. Warto podczas takiej wizyty dowiedzieć się, jak dalej postąpić z objawami, jakie są formy leczenia i wsparcia.
Sugeruję wizytę: - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.