Czy potrzebuję pomocy psychologa? Jestem dość zadowolona ze swojego życia, myślę nawet, że jestem s

1 odpowiedzi
Czy potrzebuję pomocy psychologa?
Jestem dość zadowolona ze swojego życia, myślę nawet, że jestem szczęściarą. Nie rozumiem jednak wielu swoich zachowań. Nie wiem, czy to, że nie potrzebuję wokół siebie ludzi (nie mam przyjaciół) to moja cecha czy już problem. Bywam też bardzo przykra dla najbliższych. Nie jestem typową, ciepłą kobietą. Choć jestem czułą matką. Jednocześnie nie jestem zbyt pewna siebie, choć wiele osób tak sądzi. Z jednej strony ogólnie nie lubię ludzi i bywam złośliwa, a z drugiej... bardzo chciałabym to zmienić. Boję się też tego, co usłyszę od specjalisty.
Od czego zacząć?
witam serdecznie. Jeśli czuje pani, że jest coś nie tak i chce pani to zmienić lub poprostu chce to skonsultować to zapraszam. Warto jest wysłuchać opinii osoby obcej.
Zapraszam
Sugeruję wizytę: - 80 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.