Czy po zabiegu ostrzyknięcia botoksem mięśni żwaczy mogę np. następnego dnia lub po kilku dniach wyk
Czy po zabiegu ostrzyknięcia botoksem mięśni żwaczy mogę np. następnego dnia lub po kilku dniach wykonać zabieg lipolizy iniekcyjnej podbródka? I na odwrót, czy po zabiegu lipolizy mogę mieć botoks? Jak to wygląda? W jakiej kolejności jest to zalecane, jaki odstęp?
1 odpowiedź
Zalecałabym minimum 2-tygodniową przerwę między tymi zabiegami, mimo tego, że dotyczą różnych obszarów. Lipoliza jest zabiegiem, po którym długo utrzymują się nieprzyjemne odczucia i obrzęk, dlatego polecałabym zacząć od podania toksyny botulinowej ze względu na minimalny czas gojenia po zabiegu.
Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online
Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

