czy po blokadzie do ramienia mogą wystąpić jakieś komplikacje

4 odpowiedzi
Czy po blokadzie do ramienia mogą wystąpić jakieś komplikacje ? Pytam dlatego, ponieważ niedługo po blokadach zaczęła mu się trząś dłoń .Neurolog zdiagnozował parkinsona ale czy to może być zbieg okoliczności ,czy parkinson tak szybko się objawia ,a może jeszcze zdiagnozować to z innym lekarzem? Dodam jeszcze że mąż cztery lata temu miał usuwanego krwiaka w głowie a teraz ma oponiaka i teraz jeszcze ten" parkinson " .Nie wiem jak to można jeszcze sprawdzić.Mąż ma 58 lat i dziwią mnie tak szybkie objawy ,ponieważ tata ma 85 lat i od dawna ma parkinsona i te objawy tak szybko nie wystąpiły. Proszę mi poradzić co robić.
Szanowna Pani,
odpowiem po kolei. Po blokadzie ramienia, podobnie jak po każdym zabiegu inwazyjnym, może wystąpić liczne komplikacje. Niemniej jednak nie należy wiązać drżenia ręki z blokadą. To nie ma związku. Natomiast co do choroby Parkinsona, to choroba ta ma różny przebieg u każdego pacjenta. Jak sprawdzić? W większych ośrodkach akademickich są przyszpitalne poradnie chorób pozapiramidowych, i tam należy się skonsultować.
dr Andrzej Żytkowski

DO PEŁNEJ KONSULTACJI i oceny neurologicznej, z dokumentacją i wynikami, z lekami ...
Zapraszam
Bez konsultacji osobistej nie da się odpowiedzieć na Pani pytanie. Jeżeli są wątpliwości trzeba skonsultować się z innym lekarzem.
Sugeruję wizytę: - 120 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Są dobre leki na drżenie