Czy Pan doktor bada piersi ponieważ jestem w 8 miesiącu ciąży i strasznie bolą mnie żyły nad piersia

5 odpowiedzi
Czy Pan doktor bada piersi ponieważ jestem w 8 miesiącu ciąży i strasznie bolą mnie żyły nad piersiami które wędrują do piersi nie wiem co mam robić bo to strasznie mnie boli i cierpię proszę o szybką odpowiedź bo chciałabym umówić się na wizytę?????
Dzień dobry,

oczywiście badam i wykonuję USG, niestety do 23.01 jestem na urlopie, jeśli to może poczekać zapraszam na wizytę 24.01

Szanowna Pani,
badam piersi palpacyjnie.
Ale nie wykonuję USG.
Z wyrazami szacunku
Monika Bieniasz
Tak, zapraszam Panią na badanie. Pozdrawiam serdecznie.
Szanowna Pani,

Takie dolegliwości mogą mieć różną przyczynę, m.in. stany zapalne piersi i zapalenie samych żył. Proponuję wykonać USG piersi z oceną żył metodą dopplera oraz wykonać podstawowe badania krwi (morfologia, CRP). Zapraszam na wizytę z wynikami badań.

Z poważaniem
dr n. med. Michał Lewandowicz
Dzi en dobry
Tak badam piersi, nie wykonuje USG