Czy obrzęk naczyniowo ruchowy da się leczyć? Czy może on być wynikiem stresu ? Oprócz obrzęku nacz
1
odpowiedzi
Czy obrzęk naczyniowo ruchowy da się leczyć? Czy może on być wynikiem stresu ?
Oprócz obrzęku naczyniowo ruchowego występuje u mnie przewlekła pokrzywka i niedoczynność tarczycy.
Jestem już bardzo zmęczona, a moje ciało wygląda bardzo źle.
Do jakiego lekarza najlepiej było by się udać?
Oprócz obrzęku naczyniowo ruchowego występuje u mnie przewlekła pokrzywka i niedoczynność tarczycy.
Jestem już bardzo zmęczona, a moje ciało wygląda bardzo źle.
Do jakiego lekarza najlepiej było by się udać?
Dzień dobry. Należy zawsze zaczynać od wizyty u lekarza POZ.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Witam. Mam 22 lata i mam problem z jedzeniem warzyw i owoców. Nie przeszkadza mi to w życiu codziennym bo już się przyzwyczaiłam i jestem okazem zdrowia. Od rodziny dowiedziałam się, że jako dziecko (około 3 lat) uwielbiałam jeść warzywa ale gdy zachorowałam na salmonellę przestałam je jeść.…
- W piątek miałam wyrwaną skomplikowaną dolną 8. Sączy mi się krew z rany, utrzymuje opuchlizna i nie mogę otworzyć szeroko buzi czy to normalne ?
- Synek 14 miesięcy. Nietolerancje pokarmowe. Obecnie mleko Humana SL. Do kiedy refundacja? Rodzinny odmówił bo skończył rok.
- Witam, chciałbym się dowiedzieć jak móc przedłużyć stosunek i chodzi mi o erkecję, ponieważ robiłem te całe ćwiczenia mięśni Kegla i potrafię wstrzymać wytrysk, ale chodzi mi tu bardziej, aby móc mieć dłuższą erekcję bez żadnych tabletek czy pierścieni erekcyjnych. Chciałbym doprowadzić do dłuższej…
- Czy mając wcześniejsze rozpoznanie zespołu aspergera, (co nie dawno się dowiedziałam, że to nie jest zaburzenie psychiczne) można mieć inne schorzenia natury psychicznej? Od dłuższego czasu nie umiem poczuć się swobodnie i bez zbytniego stresu. Jakiś czas temu wręcz miałam myśli samobójcze, które…
- Witam, czy polecacie państwo wybielanie zębów lampą Beyond? Od dłuższego czasu zastanawiałem się nad takim rozwiązaniem i chciałbym się również dowiedzieć czy jest to bezpieczne.
- Dzień dobry. Miałam pierwszy raz zatruwany ząb na dwa tygodnie po tym czasie nadal czułam ból w zębie, na wizycie dentysta zatruł ząb drugi raz tym razem na tydzień i nadal czuję pulsowanie zęba i ból przy zimnym/gorącym. Czy po zatruciu zęba powinnam go w ogóle nie czuć?
- Dzień dobry. Miałam pierwszy raz zatruwany ząb na dwa tygodnie po tym czasie nadal czułam ból w zębie, na wizycie dentysta zatruł ząb drugi raz tym razem na tydzień i nadal czuję pulsowanie zęba i ból przy zimnym/gorącym. Czy po zatruciu zęba powinnam go w ogóle nie czuć?
- Witam. Jestem prawie 30 letnim mężczyzną. Moje pytanie brzmi: Dlaczego podczas wytrysku nie czuję przyjemności.
- Mam wszyty esperal czy mogę przyjmować leki antykoncepcyjne doustnie a konkretnie chodzi o Limetic
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.